Vilcānam izstāšanās “Italian Baja”, sestais finišē lietuvietis Vanags

02/07/2015 |

Lietuviešu rallijreida braucējs Benedikts Vanags izcīnījis sesto vietu “Italian Baja” sacensībās, kas trīs dienu garumā norisinājās Ziemeļitālijā un bija FIA “Cross Country” ralliju Pasaules kausa posms. Latvietis Aldis Vilcāns finišu nesasniedza.

Četros no pieciem ātrumposmiem ātrākais bija katariešu autosportists, šī gada Dakaras rallija uzvarētājs Nasers Al-Atija ar “Mini All4Racing” automobili, gūstot pelnītu uzvaru.

Tikai vienā no ātrumposmiem ātrāko laiku sasniedza brazīlietis Reinaldo Varela (“Toyota Hilux Overdrive”), sacensību kopvērtējumā izcīnot otro vietu un uzvarētājam zaudējot 1 minūti un 24 sekundes. Trešo vietu “Italian Baja” guvis pazīstamais krievu rallijreida pilots Vladimirs Vasiļjevs (“Toyota Hilux Overdrive”), kurš Al-Atijam zaudēja 3 minūtes un 50 sekundes.

Ar “Ford F150 SVT Raptor” braucošais Aldis Vilcāns, kurš startēja kopā ar stūrmani Jāni Zeltiņu, pēc pirmā ātrumposma atradās 18. pozīcijā absolūti un otrajā vietā T2 klasē, pēc otrā ātrumposma bija 17. pozīcijā absolūti un aizvien otrie savā klasē, bet trešajā ātrumposmā atkrita uz 30. vietu kopējā ieskaitē un devīto T2 klasē. Pēc tam ekipāža izstājās.

Tikmēr Benedikts Vanags, kurš cīņā devās ar “Toyota Hilux” pikapu, saskārās ar salūzušu ātrumkārbu un palika ar trīs velkošajiem riteņiem, tomēr pēdējā sacensību dienā pat pacēlās par vienu pozīciju uz augšu, izcīnot augsto sesto vietu kopvējā vērtējumā, kā arī ātrākajā T1 klasē.

Kopumā finišēja 36 ekipāžas.

Teksts: 4rati.lv
Foto: facebook.com/italianbaja

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool