Odiņš, Grunte un Veģeris Igaunijas rallijkrosā bez pjedestāliem

10/06/2019 |

Foto: Autocross.lv |

Vasalemmas trasē Igaunijā aizvadīts nacionālā rallijkrosa čempionāta otrais posms, kurā startēja arī trīs Latvijas braucēji – Arnis Odiņš, Kristaps Grunte un Jānis Veģeris. Lai gan latvieši bija konkurētspējīgi, nevienam neizdevās sasniegt pjedestāla pozīciju.

“TouringCar” klasē Grunte pēc kvalifikācijas bija trešais, savukārt savā pusfinālā sīvā cīņā viņam izdevās uzvarēt. Fināls gan atkal – gluži kā pirmajā posmā Elvā – neizdevās, jo Kristaps trešajā aplī bija spiests izstāties.

“Super 1600” klasē Arnis Odiņš trasē nedevās ar “Peugeot 207” automašīnu, kā bija paredzēts, bet gan ar savu “VAZ 2108”. Cīņa rezervēta, jo kvalifikācijas braucienos 17 dalībnieku konkurencē gūtas divas sestās un viena septītā vieta, kas kopumā nav slikti, taču neizdevās sasniegt vadošās pozīcijas. Attiecīgi, kvalifikācijas kopsummā sasniegta sestā vieta. Sacīkste apstājās līdz ar pusfinālu, kad Odiņš finišu sasniedza ceturtais, paliekot aiz fināla robežas.

Jānis Veģeris “SuperCar” klasē septiņu dalībnieku konkurencē pēc kvalifikācijas bija trešais, taču finālā bija spiests noslīdēt uz ceturto pozīciju.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool