Nitiša komandai uz Francijas posmu pievienojas Heikinens

08/08/2019 |

Foto: Facebook.com/toomastopiheikkinen |

Pasaules rallijkrosa čempionāta posmā Francijā latvieša Reiņa Nitiša pārstāvētajā komandā “GRX Taneco” startēs pazīstamais somu autosportists Tomass Heikinens.

Organizatori ir publiskojušo 31. augustā un 1. septembrī gaidāmā “World RX” sezonas astotā posma dalībnieku sarakstu, kas ir ārkārtīgi plašs – dalībai spēcīgajā “Supercar” klasē pieteikta 51 mašīna, no kurām 30 startēs Eiropas čempionāta ieskaitē.

Heikinens, kurš šobrīd pasaules čempionātā regulāri vairs nepiedalās, atkal būs redzams uz starta vismaz šajā posmā, startējot ar “Hyundai i20” automašīnu. Kā zināms, komandas regulārie piloti ir Niklass Gronholms un Timurs Timerzjanovs, bet kā attīstības braucējs vienībā šogad ir Nitišs, kurš piedalās atsevišķos posmos.

Heikinens vislabāk pazīstams ar izcīnīto otro vietu 2014. gada pasaules rallijkrosa čempionāta sezonā, kā arī uzvarām 2014. un 2015. gada posmos Beļģijā. Arī pērn viņš startēja Francijas posmā, kā arī pēc tam bija redzams sacīkstēs Biķernieku trasē. Savukārt šogad sportists piedalās jaunizveidotajā “TitansRX Europe” seriālā, kur ar četrās sacīkstēs gūtām divām uzvarām ir kopvērtējuma vicelīderis.

Kamēr “World RX” braucējiem šogad atlikušas vēl četras sacīkstes, bet “Euro RX” dalībniekiem – trīs, Eiropas čempionāta braucējiem “Super1600” kategorijā Francijas posms būs priekšpēdējais.

Dalībnieku saraksts Francijas posmam: World RXEuro RX

Izmantotie resursi:
www.fiaworldrallycross.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool