Mārupē notiks ziemas drifta un motokrosa sacensības

07/02/2019 |

Foto: publicitātes

Pirmo Reizi Baltijā un pirmo reizi Latvijā 23. februārī plkst. 12:00 Mārupē, uz aktīvās atpūtas parka “JIP Mārupīte” ledus apļa norisināsies ziemas drifta un motokrosa sacensības “Baltic Ice Race 2019”.

Ziemas drifts un motokross “Baltic Ice Race 2019” ir pirmās sacīkstes Baltijā, kur sportisti sacentīsies ziemas auto drifta un motokrosa klasēs. Šobrīd ziemas auto driftā savu dalību apstiprinājuši Baltijas vicečempions Harolds Valdma, “Formula Drift” pagājušās sezonas ASV posma uzvarētājs Kristaps Blušs un Jānis Eglīte, kurš ir vairākkārtējs Latvijas čempions. Savukārt motokrosā kā īpašie viesi gaidāmi vairākkārtējs motokrosa čempions Latvijā un Baltijā Leons Kazlovskis, Latvijas čempions motokrosā Dāvis Līvs un pasākumu vadītājs, motoru sporta komentētājs Ģirts Timrots.

Savu dalību apstiprinājis arī pasaulē jaunākais sānslīžu meistars PRO klasē, mūsējais Nikolass Bertāns. Nikolass savu autosportista karjeru uzsāka astoņu gadu vecumā, nesmādējot arī spilvenu kā palikni, lai redzētu pāri stūrei. Šobrīd Nikolasam jau ir 13 gadi, svaigs līgums ar ģenerālsponsoru “Wolftrike” un savs “BMW M3 E36”.

Sacensībās var piedalīties jebkurš, ja vien auto aprīkots ar aizmugurējo piedziņu. Līdz ar to ikvienam būs iespēja pārbaudīt savas prasmes un talantus iepretim jau iepriekš nosauktajiem kungiem. Atliek vienīgi izvēlēties vai startēt Ielu riepu un/vai Sporta riepu, tā saukto, “zāģu” klasē. Motokrosā – sporta radzes. Visu notiekošo uz ledus komentēs Ģirts Timrots, bet brīdī, kad viņš būs trasē, lai pārbaudītu savus spēkus motokrosā, vadību pārņems motokrosa patrons, divkārtējais Latvijas motokrosa čempions MX1 klasē, “Rockstar Champions Race 2009” uzvarētājs, vienīgais baltietis, kurš pēdējos astoņos gadus startējis moto frīstaila šovos un sacensībās visā pasaulē – Mārtiņš Aleksandrovičs.

Biļetes iepriekšpārdošanā par zemāku cenu pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs. Sacensību dienā, biļeti iegādājoties uz vietas, cena būs 10 EUR.

Dalībniekiem sacensību nolikums pieejams “www.balticicerace.eu”.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool