Latvieši ceļā uz tituliem Baltijas rallijkrosa čempionāta finālā

11/09/2020 |

Foto: Klāvs Benefelds

Sestdien Igaunijā, Kehalas trasē norisināsies NEZ Baltijas rallijkrosa čempionāta pēdējais posms, kurā noskaidrosies visi kopvērtējuma uzvarētāji. Līderpozīcijās lielākoties Latvijas sportisti, taču cīņa nebūs vienkārša.

“Super 1600” klasē desmit pieteikumu un tikai viens Latvijas braucējs – Juris Spīķis. Viņš, toties, ir kopvērtējuma līderis pēc Biķernieku un Vilkiču posmiem, un Jurim būs jāaizvada skarbs duelis ar Janno Liguru par NEZ Baltijas kausa kopvērtējuma uzvaru.

NEZ “Super 2000” klasē pieteikti seši braucēji, no kuriem divi mūsējie – kopvērtējuma pirmajās divās vietās esošie Maija Stakena un Jānis Ikers. Abiem nopietns drauds būs spēcīgais Lietuvas braucējs Deivids Vareika.

NEZ “Touringcar” aizmugures piedziņas klasē, norijuši aizvainojumu par diskvalifikāciju trūkstošu katalizatoru dēļ, uz starta Latvijas braucēji Kristaps Grunte un Kaspars Fricsons. Par spīti Lietuvas incidentam, abi joprojām ir kopvērtējuma trijniekā, un pēdējā posmā centīsies apspēlēt igauni Steinu Karu, kurš šobrīd ir klases līderis.

Septiņi pieteikumi 4WD klasē, no kuriem divi Latvijas braucēji – Jānis Baumanis (tas, no elektromobiļiem) un Edijs Ošs. Edijs ir tikai trīs punktu attālumā no kopvērtējuma līdera Andri Ouna – ir iespēja lieliski noslēgt debijas sezonu pilnpiedziņas klasē.

Izredzes uzvarēt Xtreme klasē ir Ronaldam Baldiņam, taču tad vāju sacīksti savās mājās jāpiedzīvo kopvērtējuma līderim Andre Kīlam. No latviešiem uz starta Jānis Baumanis (tas, no kroskartiem).

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool