Dienu pirms sacīkstēm pārceļ Baltijas rallijkrosa finālu

11/09/2020 |

Foto: Toms Paipals

Līdz ar Igaunijas iekļaušanu “Covid-19” skarto valstu “dzeltenajā sarakstā”, pārcelts sestdien paredzētais NEZ Baltijas rallijkrosa čempionāta posms Kehalā. Sacīkste pārcelta uz 3. oktobri, Elvas trasi.

Lai gan vairāki Latvijas sportisti kaujinieciski gatavojās Kehalas posmam, pastāvēja bažas, ka piektdien Latvijas valdība varētu ievietot Igauniju to valstu sarakstā, pēc kuras apmeklējuma ceļotājiem jāievēro divu nedēļu pašizolācija. Diemžēl pēcpusdienā šī ziņa arī tika izplatīta, un tā paredz, ka visi, kuri ierodas Latvijā pēc pusnakts, nonāk pašizolācijā.

Jaunās Krosa komisijas padomes pārstāvis Jānis Bergs dienas gaitā informēja Latvijas sportistus par šādu iespējamo situāciju, un jau aptaujā noskaidrojās, vismaz divi no braucējiem atsauktu dalību no cīņas jauno noteikumu situācijā. Līdz ar to, sazinoties visu Baltijas valstu autosporta funkcionāriem, tika nolemts, ka nebūtu godīgi aizvadīt NEZ Baltijas kausa posmu, ja atsevišķi braucēji nevar apmeklēt sacensības vēlāko ierobežojumu dēļ.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool