“RE Autoclub” komanda un Dakaras čempions Roma startēs “Baja Aragon”

17/07/2014 |

Latvijas sacīkšu komanda “RE Autoclub”, kā arī 2014. gada Dakaras rallija uzvarētājs Nani Roma un citi specīgi braucēji šonedēļ piedalīsies sacensībās “Baja Aragon”.

Spānijā gaidāmās sacensības būs FIA Pasaules kausa izcīņas astotais posms “Cross Country” rallijā. Tās risināsies trīs dienas, no 18. līdz 20. jūlijam. Piektdien tiks veikts 6.5 km garš superspeciālais ātrumposms, sestdien notiks 116 un 217 kilometrus gari ātrumposmi, bet svētdien tie paši ātrumposmi tiks veikti atkārtoti.

“RE Autoclub” ekipāža startēs ar krievu pilotu Aleksandru Terentjevu, kura rīcībā būs T2 klasei atbilstošs “Toyota Land Cruiser” automobili. Šajā klasē startēs vēl desmit citas ekipāžas.

Savukārt kopumā sacensībās auto ieskaitē piedalīsies gandrīz 70 ekipāžas. Ierindā būs divkārtējais Dakaras čempions Nani Roma un pazīstamais rallists Nasers Al-Atija, kurš Dakarā uzvarēja pirma kāda laika, bet šogad ir viens no vadošajiem braucējiem WRC2 pasaules čempionātā. Roma startēs ar “Mini All4 Racing” automobili, bet Al-Atijas rīcībā būs “Ford HRX”.

Roma savā dzimtenē notiekošajā “Baja Aragon” uzvarējis septiņas reizes, pēdējo no tām pagājušajā gadā. Viņš ir šo sacensību uzvarām bagātākais pilots. Viena uzvara arī Al-Atijam, kurš triumfēja 2008. gadā.

Startam gatavojas arī tādi spēcīgi piloti kā pašreizējais Pasaules kausa līderis Vladimirs Vasiļjevs, Jazīds Al-Radži, Orlando Terranova un citi. Kopumā 68 ekipāžas.

Tāpat 75 dalībnieki gatavojas startēt motociklu un kvadru klasēs.

“Baja Aragon” šogad notiks jau 31. reizi, bet pēc šī posma līdz Pasaules kausa sezonas beigām būs atlikušas četras sacīkstes, kas risināsies Ungārijā, Polijā, Marokā un Portugālē.

Foto: x-raid.de

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool