Čempions Spīds ar uzvaru atklāj jauno “Global Rallycross” sezonu

02/05/2017 |

Foto: redbullglobalrallycross.com

Pagājušās nedēļas nogalē ar sacīkstēm ASV pilsētā Memfisā startēja Ziemeļamerikas vadošā rallijkrosa seriāla “Global Rallycross” jaunā sezona. Arī šogad čempionātā startē dažādas šī sporta veida slavenības un jaunie talanti, bet par pirmā posma uzvarētāju kļuva aizvadīto divu sezonu “Supercar” klases čempions Skots Spīds.

Priekšbraucienos uzvaras izcīnīja pieci dažādi piloti – Stīvs Arpins, Kriss Atkinsons, Sebastians Ēriksons, kā arī Taners Fousts un Spīds. Tikmēr finālsacensībās Spīdam izdevās noturēties priekšā komandas biedram Foustam un izcīnīt pirmo vietu, kamēr “Volkswagen Andretti Rallycross” vienība sezonu sākusi ar dubultuzvaru. Trešais finišēja Arpins no “Loenbro Motorsports” komandas.

Pēc Patrika Sandela avārijas izšķirošajās sacīkstēs tika nozīmēts atkārtots starts, bet Spīds un Fousts vadībā bija visu laiku. Sīva cīņa izvērtās par trešo vietu, uz ko pretendēja arī Mičels Dejongs un Olivers Ēriksons, tomēr finišā abi “Honda Red Bull Olsbergs MSE” komandas sportisti ierindojās ceturtajā un piektajā pozīcijā, kamēr Arpins, kurš sacīkstes noslēdza viņiem priekšā, beigās spēja pietuvoties līderiem līdz divu sekunžu atstatumam.

“Global Rallycross” sezonas otrais posms notiks 21. maijā ASV pilsētā Luisvillā, Kentuki štatā. Savukārt kopumā šosezon ieplānoti 12 posmi, tostarp izbraukuma sacīkstes Kanādā.

“Global Rallycross” pirmā posma rezultāti:

1. Scott Speed (Volkswagen Andretti Rallycross)
2. Tanner Foust (Volkswagen Andretti Rallycross)
3. Steve Arpin (Loenbro Motorsports)
4. Mitchell deJong (Honda Red Bull Olsbergs MSE)
5. Oliver Eriksson (Honda Red Bull Olsbergs MSE)
6. Cabot Bigham (Bryan Herta Rallysport)
7. Sebastian Eriksson (Honda Red Bull Olsbergs MSE)
8. Chris Atkinson (Subaru Rally Team USA)
9. Patrik Sandell (Subaru Rally Team USA)
10. Austin Dyne (Rahal Letterman Lanigan Racing)

Izmantotie resursi:
www.redbullglobalrallycross.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool