Veterānu rallijā uzvar Modra Sviļa un Agra Staņēviča ekipāžas

19/08/2015 |

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Pagājušās nedēļas nogalē Jelgavas pusē norisinājās ikgadējais „Veterānu rallijs”, kas pulcēja 19 ekipāžas – to starpā bija gan Latvijas rallija veterāni, gan ralliju organizatori, gan LAF pārstāvji.

Vērojot sacensības, bija skaidrs, ka gadiem ejot, Latvijas rallija vecmeistariem nav zudis ne ātrums, ne azarts, ne cīņas spars. Sacensību dalībniekiem bija jāveic divi ātrumposmi „Rullīša” trasē, kā arī regularitātes sacensības tuvākās apkārtnes ceļos.

2WD klasē ātrākā no veterānu ekipāžām bija Agris Staņēvičs ar Aivaru Velmi (VAZ 2103), otrie Dainis Ģēģeris/Tālis Aldiņš (Honda Civic), bet trešajā vietā Guntis Liepaskalns ar stūrmani Kārli Zariņu.

Savukārt 4WD piedziņas klasē pirmie bija Modris Svilis/Jānis Lapiņš (Toyota Landcruiser), aiz viņiem Henrihs Janovskis un Viktors Bravičevs (Toyota Landcruiser) un trešie – Artūrs Deikovskis/Andris Lipša (Audi 80).

Šogad „Veterānu rallijs” bija īpašs, jo tā bija ne tikai sacensība trasē. Veterānu salidojums bija veltīts arī Irēnas Krastiņas, ko Latvijas rallija sabiedrība pazīst, mīl un ciena kā „rallija Mammu”, divkāršai jubilejai. Ir pagājuši 45 gadi, kopš Irēna sāka strādāt tā laika DOSAF sistēmā un 40 gadi kopš viņas ienākšanas rallijā.

Mērojoties spēkiem kartinga trasē, parādot savu erudīciju un zināšanas, atbildot uz āķīgiem jautājumiem viktorīnā, tika izcīnīti Jubilejas kausi un medaļas.

Uzvara Jubilejas kausa izcīņā Jelgavā –„Funkcionāru” komandai (Reinis Pozņaks/Viesturs Saukāns, Ivars Caune/Jānis Krastiņš, Vineta Ervalde/Līga Stirna), otrie visu disciplīnu kopvērtējumā „Veterāni ” (Agris Staņēvičs/Andris Velme, Dainis Ģēģeris/Tālis Aldiņš, Guntis Liepaskalns/Kārlis Zariņš), trešie – „Organizatoru” komanda (Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķi, Uldis Hmieļevskis ar dēlu Jēkabu un Jānis Sniedzāns/Daumants Lūkins).

Veterānu rallija “Rullītis 2015” rezultāti.
Pasākuma fotogalerija.

Teksts: Dace Janova, www.4rati.lv

 

 

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool