Latvijas kartinga sezona tuvojas kulminācijai

Foto: Mārtiņš Jankovskis

Vasara jau pusē un arī kartinga sezona Latvijā tuvojas kulminācijai. Gaidāms neliels maratons ar sacensībām četras nedēļas nogales no vietas – Smiltenē, Madonā, Jelgavā un Kandavā.

Smiltenē tiks aizvadīts Latvijas čempionāta, Rotax izaicinājuma kausa un Pro-Kart kausa trešais posms, un tas notiks jau nākamajā nedēļa nogalē – 29. un 30. jūlijā. Trase būs atvērta treniņiem sporta kartingiem no rīta līdz vakaram sākot ar 24. jūliju.

5. un 6. augustā Madonā norisināsies pilotsacensības, ar domu iedibināt ikgadēju tradīciju jaunajiem censoņiem MicroMax, MiniMax un Junior sportistiem, kur paredzētas grandiozas balvas sacensību laureātiem – jauni dzinēji, MyChrone borta datori un riepu komplekti. Kā arī pasākuma ietvaros Retro klases sacensības un veco spēkratu salidojums. Sīkāka informācija sekos.

Jelgavā notiks ceturtais Latvijas čempionāta, Rotax izaicinājuma kausa un Pro-Kart kausa etaps, un tas paredzēts 12. un 13. augustā. Šīs būs arī noslēdzošās sacensības Pro-kart kausā kā arī šīs sezonas beidzamās sacensības Latvijas teritorijā Latvijas čempionāta ieskaitē. Noslēdzošais sezonas etaps paredzēts apvienojumā ar Lietuvas čempionātu 9. un 10. septembrī Šauļos.

19.-20. augustā Kanavā plānots Rotax Nordic kausa trešais etaps un Latvijas Rotax izaicinājuma kausa piektais etaps.

Sportistiem, viņu mehāniķiem un atbalstītājiem būs ko iesvīst!

Izmantotie resursi:
www.prokart.lv