Štolcermanim pjedestāls F4 otrajā sacīkstē Dubaijā

Tomass Štolcermanis aizvadījis savu līdz šim labāko sacīksti Apvienoto Arābu Emirātu F4 čempionātā, sezonas priekšpēdējā braucienā iesaistoties cīņā par uzvaru un sasniedzot finišu augstajā otrajā vietā.

Vakar notikušajā pirmajā braucienā latviešu pilots finišēja 11. pozīcijā, bet pēc rezultātu korekcijas tika pie desmitās vietas, kas deva pirmo čempionāta ieskaites punktu. Reizē tas nozīmēja startēšanu no trešās pozīcijas otrajā braucienā.

Štolcermanim padevās lielisks starts un jau pirmajā līkumā “Prema Racing” pilots iebrauca kā otrais. Turpmākajos apļos izdevās turēties aptuveni pussekundes atstatumā no līdera Enco Deliņī. Dažbrīd šķita, ka Tomasam varētu rasties izdevība uzsākt apdzīšanas mēģinājumus, tomēr vēlāk vadībā esošais spānis spēja mazliet palielināt pārsvaru.

Sacensību otrajā pusē bīstami tuvu Štolcermanim bija pietuvojies Dīgens Feirklovs. Pēdējos divos apļos aizsākās elpu aizraujoša cīņa par trešo vietu, jo Feirklova pozīcijai vairākkārt uzbruka čempionāta līderis Kianu Al Azhari. Tas deva iespēju Deliņī un Štolcermanim izveidot vērā ņemamu pārsvaru un finišēt pirmajās divās vietās. Feirklovs ar spraigu cīņu nosargāja trešo vietu, kamēr pēdējā aplī Al Azhari uzveica titula pretendents Fredijs Sleiters.

Trešā brauciena translācijas sākums paredzēts plkst. 10:50 un to būs iespējams vērot “Youtube”.

Otrā brauciena rezultāti:

Otrais brauciens:

Izmantotie resursi:
www.f1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *