„McLaren” komandas piloti gatavi Austrālijas GP

Foto: f1.gpupdate.net

„McLaren” komandas piloti Fernando Alonso un Leviss Hamiltons ir pabeiguši pirmssezonas treniņbraucienus ar savu jauno MP4-22 modeli. Pirms došanās uz pirmo šī gada posmu Austrālijā, McLaren kopā nobrauca vairāk nekā 13,300 km. Alonso un Hamiltons kopā nobrauca 10,200 km, bet 3,100 km nobrauca „McLaren” komandas testu pilots Pedro de la Rosa.

Abi piloti pirms gaidāmajām sacensībām ir dažādās pozīcijās, jo Alonso šogad mēģinās uzvarēt ar savu jauno „McLaren” MP4-22 modeli, bet Hamiltonam šī būs debija F-1, pie tam vēl sev tik ļoti nepazīstamā trasē.

Fernando Alonso
„Es visu ziemu pavadīju, iepazīstoties ar savu jauno komandu un savu jauno formulu. Tagad es tiešām jūtos kā mājās un esmu gatavs jaunajai sezonai. Man vienmēr ir patikusi Austrālija, jo šeit ir ļoti patīkama atmosfēra, bet tai pašā laikā esmu arī ļoti uztraucies, jo tās būs manas pirmās sacensības ar jauno komandu un jauno formulu. Šī sezona solās būt ļoti spraiga un interesanta, jo ir jauni noteikumi, visas komandas brauks ar Bridgestone Potenza riepām, kā arī daudzi piloti ir mainījuši komandas. Visi sāks no nulles un tas būs ļoti interesanti.”

Uz jautājumu, vai Alonso Alberta parka trasē Austrālijā izies uz starta un uzvarēs ar savu jauno Vodafone McLaren Mercedes formulu, pilots atbildēja, ka tiks smagi strādāts, lai šo mērķi sasniegtu.

Leviss Hamiltons
„Šogad esmu ļoti smagi strādājis. Ir aizvadīti neskaitāmi treniņi, testējot formulu, esmu strādājis pie savas fiziskās sagatavotības, strādājis ar inženieriem „McLaren” tehnoloģiju centrā, kā arī studējis noteikumus. Jūtu, ka esmu sasniedzis to pieredzi un līmeni, kas man ir nepieciešams, lai varētu startēt un esmu gatavs startam. Šis gads man būs mācību gads. Alberta parka trase ir viena no tām trasēm, pa kuru es agrāk neesmu braucis, bet man patīk braukt pa ielām, tāpēc esmu ļoti laimīgs, ka varu debitēt pirmajā formulā ar Vodafone McLaren Mercedes formulu tieši šeit.”

Norberts Haugs
„Šajā jaunajā sezonā mums ir daudz lietu, ko varam piedāvāt skatītājiem. Mūsu komandā brauc divkārtējais pasaules čempions Fernando Alonso, kā arī viens no talantīgākajiem jaunajiem braucējiem, daudzsološs pilots L.Hamiltons. Komandas jaunais sponsors „Vodafone” ir lielisks partneris, kuram ir tieši tādi paši mērķi kā mums. Varu piebilst, ka tik intensīvus treniņus kā šogad, mēs vēl līdz šim nebijām aizvadījuši.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *