F1 pilots Deivids Kulthards uzstāda Bratislavas ātruma rekordu

Info, Foto: Red Bull Racing

Pēc “Red Bull Racing” vizītes Tallinā, komandas pārstāvji devās uz Slovākijas galvaspilsētu Bratislavu, kur komanda ar savu Formula 1 bolīdu 23. jūnijā piedalījās jaunā Sitinas tuneļa atklāšanā. Šoreiz “Red Bull Racing” paraugdemonstrējuma brauciena pilota lomu uzņēmās pieredzējušais un pasaulē slavenais Formula 1 pilots Deivids Kulthards.

“Red Bull Racing” pilotam Deividam Kulthardam tika uzticēts atklāt Bratislavai tik nozīmīgo tuneli zem Danube upes. Ierodoties Slovākijas galvaspilsētā, Kulthards veica izmēģinājuma braucienu, kura laikā iepazinās ar jauno tuneli. Kad visi bija gatavi atklāšanas ceremonijai, F1 pilots devās cauri tunelim no ziemeļiem uz dienvidiem, nepārsniedzot ātrumu 80 km/h. Pretējā upes krastā viņš apgriezās un devās ar pilnu dzinēju jaudu nozuda tunelī.

Divdesmit astoņus kilometrus garo ceļa posmu ar tuneli Deivida Kultharda vadītais bolīds pieveica nepilnās desmit minūtēs – 596 sekundēs. Maksimālais fiksētais “Red Bull Racing” bolīda ātrums sasniedza 293km/h, kas ir jauns Bratislavas ātruma rekords. Savā ziņā šis bija arī rekords “Red Bull Racing” komandai – tā līdz šim vēl nekad nebija organizējusi tik garus paraugdemonstrējuma braucienus.

Pēc brauciena Deivids Kulthards atzina: “Tas bija daudz nelīdzenāks brauciens, ja salīdzina ar braukšanu F1 trasē, bet es esmu ļoti priecīgs, ka man bija tas gods pirmajam izbraukt caur Sitinas tuneli.”

Pēc tuneļa atklāšanai sekojošās preses konferences Deivids Kulthards tikās ar Slovākijas hokeja zvaigznēm Marianu Gaboriku un Ļubomiru Višņovski, un pēc tam devās atpakaļ uz Lielbritāniju.

Vairāk informācijas par “Red Bull Racing” komandu iespējams atrast oficiālajā mājas lapā www.redbullf1.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *