BMW Sauber F1 ir gatava savam pirmajam startam

Foto: www.bmw-sauber-f1.com

Pēc intensīvajiem ziemas treniņiem Valensijā, Barselonā un Bahreinā, „BMW Sauber” F1 ir gatava savam pirmajam startam, kas notiks Austrālijā. Pagājušo sezonu komanda debijas reizē sasniedza savu izvirzīto mērķi un finišēja piektajā vietā konstruktoru kausā, bet šogad cer pakāpties nedaudz augstāk. Komandas vadība no saviem pilotiem Nika Haidfelda un Roberta Kubicas cer sagaidīt daudz vairāk goda pjedestālu, tādejādi cerot arī uz labāku vietu 2007. gada konstruktoru kausa izcīņas kopvērtējumā. Atgādināsim, ka pagājušajā gadā piekto vietu no ceturtās vietas šķīra veseli 50 punkti.

Niks Haidfelds
„Austrālija ir mana mīļāka valsts F1 kalendārā. Alberta parka trasē ir ļoti patīkami braukt, bet tai pašā laikā trase ir sarežģīta. Mēs testu braucienos bijām ļoti ātri, bet tas nenozīmē, ka tagad varam justies droši. Austrālijā mums pats svarīgākais ir sasniegt finišu.”

Roberts Kubica
„Alberta parka trase ir viena no manām mīļākajām trasēm, jo tā daļēji notiek pa ieliņām. Šeit vietām ir diezgan plaši līkumi, kas apdzīšanu padara daudz vieglāku. Vietām šeit līkumi ir ļoti asi, bet tai pašā laikā ir arī ļoti daudz tādu līkumu, kurus var braukt ar pilnu gāzi Šeit ir ļoti īpatnēji laika apstākļi, tāpēc formulai ir nepieciešams pamainīt dažas lietas, lai varētu saprast, kā tiks ietekmēta tās darbība.”

Mario Teizens (komandas direktors)
„Pagājušo gadu mēs šeit aizvadījām ļoti labu sacīksti un es būtu ļoti priecīgs, ja kaut ko līdzīgu varētu atkārtot arī šogad. Šeit ir ļoti grūti kaut ko paredzēt. Konkurenti mūs slavē, bet esmu spiests atzīt, ka pēdējos testos mums bija dažādas tehniskas problēmas. Tāpēc jālabo, kas vēl labojams, jo līdz pirmajām sacensībām nav palicis daudz laika.”

Villijs Ramps (tehniskais direktors)
„Sasprindzinājums pirms gaidāmā starta ir ļoti liels. Pēdējie mūsu testi Bahreinā parādīja, ka BMW Sauber F1.07 ir ļoti konkurētspējīga. Gala vērtējumu, cik tā ir konkurētspējīga un konkurentu fona, mēs sniegsim tikai pēc pirmajām sacensībām Melburnā. Gribu paziņot, ka Austrālijā mums vēl būs šādi tādi uzlabojumi, kurus pēdējos testos vēl neizmantojām. Jūtu, ka mums izdosies labas sacensības.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *