Ilgais ceļš kāpās – Naglis izstājas

Juris Dargēvičs, www.f1.lv

Sliktas ziņas saņemtas no Marokas. Kā pastāstīja Rīgas rallijreida komandas direktors Māris Saukāns, tad Jāņa Nagļa un Agra Pētersona “Mitusbishi” ekipāža joprojām atrodas tajā pašā vietā, kur vakar apstājās un ceļu neturpina. Tas nozīmē, ka faktiski braucēji no sacīkstēm ir izstājušies.

Lai cik neparasti tas neizklausītos, bet Nagļa automobilim gluži vienkārši nav iespējams tikt klāt. Tumši zilais “Pajero” ir iestrēdzis grantij līdzīgās smiltīs augstas kāpas galā un nav izkustināms. Apvidus ir ārkārtīgi izbraukāts, jo vakar tam cauri traucās vairāki simti dalībnieku.

Diemžēl palīdzēt nevarēja arī citi tuksneša iekarotāji. Vispirms jau palīdzīgu roku sniedza “OSCar” pārstāvji Jānis Āzis un Ainārs Princis, savukārt pēc tam palīdzība tika meklēta arī pie dažādiem citu valstu pārstāvjiem. Nevienam ar grūto uzdevumu galā tikt neizdevās.

Kā jau vakar ziņojām, ceļā visai laicīgi izbrauca tehniskā palīdzība, tomēr līdz notikuma vietai tikt nebūt nebija viegli, jo apvidus ir pilns ar lielām un garam kāpām. Šobrīd palīgi atrodas vietā, kur iestrēdzis Naglis ar Pētersonu un cenšas dabūt tehniku, kas varētu šo situāciju glābt. Ar nožēlu jāsecina, ka Naglim vairs praktiski nav palicis laiks, lai varētu veiksmīgi veikt nepieciešamo distanci. Praktiski viņi no šīm sacīkstēm ir izstājušies.

Jāpiebilst, ka pēc vakardienas grūtā ātrumposma šodien uz starta nav izgājuši 22 automobiļi, 21 motocikls un 7 smagie automobiļi. Ja atceramies, tad pirms gada ceļš no Er Rašidijas uz Kvarzazati liktenīgs izrādījās arī Jāņa Āža pilotētajai ekipāžai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *