14. maijā startē supersprinta sezona, pieteikšanās jau sākusies

02/05/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Nākamās nedēļas nogalē, 14. maijā Rīgā, Biķernieku trasē tiks aizvadītas rallija supersprinta sezonas pirmās sacensības. Šobrīd portālā “4rati.lv” jau pieejams nolikums un sākusies dalībnieku reģistrēšanās.

Latvijas čempionāts un FREKO kausu izcīņa rallija supersprintā standarta un sporta automašīnām sāksies ar posmu “Biķernieki Pavasarī”, kas norisināsies aiznākamajā svētdienā, 14. maijā. Sacensību dienā no plkst. 8:30 līdz 10:30 notiks visu dalībnieku un tehnikas pārbaude, kā arī iepazīšanās ar trasi, bet cīņa par uzvarām un pjedestāliem startēs plkst. 11:30.

Rallija supersprints risināsies Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā izveidotā aptuveni 3 km garā trasē, un katram dalībniekam būs jāveic trīs ieskaites braucieni. Plānotais trases segums – asfalts, netīrs asfalts un grunts. Savukārt cīņa par vietām notiks deviņās ieskaites klasēs: 1600, 2WD, RWD, 4WD, 4WD+, 2WD Open, 4WD Open, VAZ Historic Open un U18.

Portāla “4rati.lv” sadaļā “Supersprints 2017” šobrīd atrodams pirmā posma nolikums un reģistrācijas dokumenti. Pirmie pieteikumi jau saņemti.

Atgādinām, ka pērn par sezonas uzvarētājiem rallija supersprintā kļuva Jānis Aleksejevs (1600), Varis Žentiņš (2WD), Raivis Galviņš (RWD), Lauris Ozerovs (4WD), Valts Zvaigzne (4WD+), Modris Žentiņš (2WD Open), Andris Radziņš (VAZ Historic Open) un Roberts Poriņš (U18).

Rallija supersprints “Biķernieki pavasarī”
14.05.2017., Rīga, Biķernieku trase
Nolikums | Reģistrācija | Pieteikušies dalībnieki

 

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool