Šodien pēdējā diena, lai pieteiktos supersprintam atjaunotajā “Rullītī”

15/06/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Jau šo svētdien, 18. jūnijā Jelgavas sporta un atpūtas centra “Rullītis” atjaunotajā trasē tiks aizvadītas rallija supersprinta sacensības “Līgo”, uz kurām pieteikties vēl var tikai šodien.

Šogad rallija supersprints norisinās Latvijas čempionāta statusā, un titulu var izcīnīt jebkurš braukt gribētājs ar standarta automobili.

Latvijas čempionāta tituli tiks izcīnīti standarta auto grupās 1600, 2WD, RWD, VAZ Historic Open, 4WD un 4WD+, kamēr Latvijas kausa izcīņa notiks cīņa sporta grupās Open 2WD un Open 4WD, kā arī U18 (jauniešiem, kas dzimuši 1999. gadā un vēlāk), un komandu kausa izcīņas ieskaitē.

Tāpat šogad rallija supersprinta sacensībās tiek apbalvoti pirmo sešu vietu ieguvēji katrā no ieskaites klasēm, ja vien tajās būs startējuši vismaz desmit dalībnieki.

“Rullīša” trase šobrīd ir atvērta pēc vērienīgiem remontdarbiem, līdz ar to rallija supersprinta dalībnieki būs vieni no pirmajiem, kuriem dota iespēja to izmēģināt. Turklāt, tā kā sacensības notiks īsi pirms Līgo, ātrākos braucējus sagaidīs svētkiem atbilstošas balvas.

Šodiena, 15. jūnijs ir pēdējā diena, lai pieteiktos rallija supersprintam “Līgo”, un to iespējams izdarīt portāla “4rati.lv” sadaļā “Supersprints”.

Rallija supersprints “Līgo” 
18.06.2017., Jelgava, Sporta un atpūtas komplekss “Rullītis”

Nolikums

Reģistrācija
Pieteikušies dalībnieki

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool