18.jūnijā “Rullīša” trasē – rallija supersprints “Līgo”

06/06/2017 |

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

18.jūnijā Jelgavas sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis” norisināsies  rallija supersprinta sacensības “Līgo”. Portālā “4rati.lv” sadaļā “Supersprints 2017”  ir pieejams nolikums un sākusies dalībnieku reģistrēšanās.

Rallija supersprints – tā ir iespēja jebkuram kļūt par čempionu ar savu standarta (ielas) automašīnu, jo šīm sacensībām ir piešķirts Latvijas čempionāta statuss.

Latvijas čempionāta tituli tiks izcīnīti standarta auto grupās 1600, 2WD, RWD, VAZ Historic Open, 4WD un 4WD+, kamēr Latvijas kausa izcīņa notiks cīņa sporta grupās Open 2WD un Open 4WD, kā arī U18 (jauniešiem, kas dzimuši 1999.gadā un vēlāk), un  komandu kausa izcīņas ieskaitē.

Atgādinām, ka atšķirībā no iepriekšējo sezonu sacensībām, šogad rallija supersprinta sacensībās tiks apbalvoti pirmo sešu vietu ieguvēji katrā no ieskaites klasēm, ja vien tajās būs startējuši vismaz desmit dalībnieki.

Supersprinta braucēji būs tie, kam vieniem no pirmajiem tiks dota iespēja izmēģināt atjaunoto un uzlaboto “Rullīša” trasi un organizatori sola parūpēties par patiešām aizraujošām sacīkstēm.

Kā jau ierasts, pirms Līgo svētkiem ātrākie dalībnieki saņems arī svētkiem atbilstošas balvas!

Atgādinām, ka pērn par sezonas uzvarētājiem rallija supersprintā kļuva Jānis Aleksejevs (1600), Varis Žentiņš (2WD), Raivis Galviņš (RWD), Lauris Ozerovs (4WD), Valts Zvaigzne (4WD+), Modris Žentiņš (2WD Open), Andris Radziņš (VAZ Historic Open) un Roberts Poriņš (U18).

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool