Ar 1. numuru rallijā “Sarma” startēs Rovanperas ekipāža

09/02/2017 |

Foto: Kalle Rovanperä Racing

Trešdienas vakarā tika publicēts starta saraksts Latvijas rallija čempionāta otrajam posma “Sarma 2017”, kas notiks jau šajā nedēļas nogalē. Sacīkstēs piedalīsies vairāk par 70 ekipāžām, ieskaitot vēsturiskos auto.

Ar 1. numuru startēs soms Kalle Rovanpera (“Škoda Fabia R5”), kurš nesen saņēma atļauju jau šogad ar pilnpiedziņas auto piedalīties sacīkstēs arī Somijā. Zināms, ka 16 gadus vecais Latvijas čempions šo iespēju izmantos, tomēr jādomā, ka Rovanpera būs redzams rallija sacensībās Latvijā arī turpmāk un aizstāvēs pērn iegūto titulu. Šajā reizē viņa mašīnai jauns krāsojums!

2. numurs “Sarmā” piešķirts igaunim Georgam Grosam, kurš rallijos nav braucis kopš 2013. gada, bet tagad atgriezīsies ar vērienu, pirmo reizi pilotējot Ota Tanaka pasaules rallija čempionāta bijušo auto “Ford Fiesta RS WRC”.

Ar 3. numuru uz starta izies latviešu komandas “Sports Racing Technologies” pilots Nikolajs Grjazins, kurš šogad visu sezonu brauks ar “Škoda Fabia R5”.

Spēcīgs konkurents cīņā par pjedestālu būs igaunis Ranno Bundsens (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), kuram 4. starta numurs, savukārt ar 5. numuru uz auto sāniem startēs Jānis Vorobjovs, kurš, tāpat kā Alūksnes rallijā, dalībai pieteicies ar N4 klases “Mitsubishi”. Vorobjovs aizvadīs otro ralliju pēc kārtas ar stūrmani Ivo Pūķi.

Tikmēr 6. starta numurs ticis Jānim Berķim/Edgaram Čerpojum, kuri otro reizis startēs ar “Ford Fiesta R5”. Alūksnē debija pie R5 klases auto stūres beidzās ar izstāšanos tehnisku problēmu dēļ.

Ar 7. numuru “Sarmas” rallijā brauks ukrainis Vitālijs Puškars. Šis pilots, kurš 2014. gadā kļuva par Eiropas čempionu rallijā “Production Cup” klasē, atgriezīsies sacīkstēs pēc vairāk nekā gada pārtraukuma, un pirmo reizi startēs ar jaudīgo “Škoda Fabia R5” automašīnu.

Latvijas rallija čempionāta ieskaitē “Sarmā” startēs 36 ekipāžas, kamēr 31 ekipāža pieteikusies dalībai Latvijas rallijsprinta čempionātā, kur arī tiks aizvadīts sezonas otrais posms.

Rallijs “Sarma 2017” notiks šo sestdien, 11. februārī.

Dalībnieku saraksts >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool