“Volkswagen” slavē “M-Sport” par lēmumu palikt WRC

29/12/2017 |

Foto: redbull.com

“Volkswagen Motorsport” vadītājs Svens Smētss atzīst, ka “M-Sport” komandai izdevies saglabāt dzīvību pasaules rallija čempionātā (WRC), jo tā palika sacīkstēs arī pēc “Ford” atbalsta zaudēšanas, turklāt šogad šie pūliņi pilnībā atmaksājušies ar izcīnīto titulu.

Lai gan “Ford” rūpnīcas atbalstu “M-Sport” zaudēja jau pēc 2012. gada sezonas, komanda privātā statusā turpināja piedalīties pasaules čempionātā. Pēc 2016. gada sezonas WRC pameta “Volkswagen” rūpnīca, un šogad “M-Sport” izdevās triumfēt – pilotu ieskaitē titulu ieguva Sebastjēns Ožjē, tāpat pirmā vieta tika izcīnīta komandu ieskaitē, ko palīdzēja īstenot arī otrs pilots Ots Tanaks.

“Tas ir fantastiski, ko “M-Sport” izdevies šajā gadā paveikt,” atzīst Smētss. “Tas ir atalgojums Malkolmam par to, ka viņš palika čempionātā pēc “Ford” aiziešanas. Viņš palīdzēja šim čempionātam saglabāt dzīvību, vairākus gadus cīnoties ar “Citroen” komandu, laikā, kad uz starta izgāja tikai četras rūpnīcas mašīnas. Domāju, ka viņš ir guvis samaksu par visu, ko investējis, par daudzajām stundām, ko viņš, viņa cilvēki un visa komanda pavadījusi strādājot savā darbnīcā. Esmu ļoti priecīgs par viņu un “M-Sport” komandu kopumā.”

Lai gan “Volkswagen” rūpnīca šogad WRC sacīkstēs vairs nestartēja, “M-Sport” izdevās pieveikt tādas vienības kā “Hyundai”, “Toyota” un “Citroen”. Smēts atzīst, ka īpašu gandarījumu sniedz Ožjē paveiktais.

“Tas, ka titulu ieguvis viens no mūsu bijušajiem braucējiem, liek man justies ar to nedaudz saistītam,” neslēpj Smētss. “Un tā ir jauka sajūta. Tas ir fantastiski, ko Sebs un Malkolms ir paveikuši.”

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool