Vairākas latviešu ekipāžas startēs “Rally Classic Druskininkai 2017”

21/09/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Septembra beigās Druskininku un Lazdiju apkaimē norisināsies 2017.gada Lietuvas rallija čempionāta noslēdzošais posms “Rally Classic Druskininkai 2017”, kur uz starta plānojušas iziet arī vairākas ekipāžas no Latvijas. Īpaši svarīgas šīs sacīkstes būs Jāņa Vorobjova ekipāžai.

Šobrīd publicētajā provizoriskajā dalībnieku sarakstā atrodamas aptuveni 30 ekipāžas. Jānis Vorobjovs un Ivo Pūķis (“Mitsubishi Mirage”) uz šo ralliju dosies ar īpašām cerībām, jo sportisti pašlaik ir līderi Lietuvas čempionātā LARČ3 grupā. Vorobjova/Pūķa ekipāža uzvarējusi pēdējos trīs sezonas posmos, bet pēdējā viņu uzdevums būs noturēt pirmo pozīciju.

Uz “Rally Classic Druskininkai 2017” dosies arī “Vorobjovs Racing” ekipāža ar Gati Vecvagaru un Aivaru Stolderu (“Mitsubishi Mirage”). Vecvagaram tas būs pirmais rallijs kopš gada sākumā notikušā “Rally Alūksne”. Tāpat Lietuvā startēs  Aleksandrs Mihailovs un Normunds Kokins (“Mitsubishi Lancer Evo X”), Rolands Jaunzems un Edgars Svencis (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), kā arī Daņila Belokoņs un Toms Freibergs (“Ford Fiesta R2”). Jāpiemin, ka Belokoņs ir LARČ4 klases vicelīderis, bet tālu aiz līdera.

No spēcīgākajiem lietuviešu pilotiem, kas stāsies uz starta, jāmin Benediktu Vanagu (“Škoda Fabia R5”), Giedru Notkusu (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), Vitautu Švedu (“Mitsubishi Lancer Evo X”), Vaidotu Žalu (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”). Savukārt Martins Samsons savu unikālo “BMW M3X” šajā posmā nomainīs pret “Mitsubishi Lancer Evo X”.

Sacensības tiks aizvadītas 29. un 30. septembrī.

PROVIZORISKAIS DALĪBNIEKU SARAKSTS >>
KOPVĒRTĒJUMU TABULAS >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool