Sākas pieteikšanās starptautiskajam Žurnālistu rallijam

19/04/2019 |

Foto: Press Rally Facebook.com

Ir sākusies reģistrācija starptautiskajam Žurnālistu rallijam 2019. Šis ir vienīgais rallijs žurnālistiem visā pasaulē, kurš šogad sāksies 31. maijā Klaipēdā (Lietuva) un noslēgsies 1.jūnijā Liepājā (Latvija).

“Mēs vienmēr lūkojam pēc jaunām vietām, kur rīkot Žurnālistu ralliju, tādēļ arī norises vietas katru gadu tiek mainītas,” stāstapasākuma rīkotājs Valdas Valiukevicius. “Šī būs pirmā reize, kad rallijs notiks Liepājā. Gan rallija dalībniekiem, gan tūristiem būs interesanti iepazīt Latvijas rietumu piekrasti.”

Žurnālistu rallijs norisināsies divās disciplīnās – sporta un tūrisma. Sporta grupai būs izveidotas īpašas trases un ātrumposmi uz dažādiem ceļu segumiem, savukārt tūrisma grupa varēs pārbaudīt savas orientēšanās prasmes.

Šogad Žurnālistu rallijs norisināsies kopā ar vēsturisko automašīnu ralliju, kurā varēs piedalīties spēkrati, kuri ir vecāki par 30 gadiem un tiem jāatbilst arī īpašiem oriģinalitātes kritērijiem. Vēsturisko automašīnu rallijs brauks to pašu trasi kā Žurnālistu rallijs.

Žurnālistu rallijā ir aicināts piedalīties ikviens braukt gribētājs, neatkarīgi no savas ikdienas profesijas, tomēr par godalgām sacentīsies tieši mediju darbinieki.

Pērn sacensībās pirmo reizi tika izveidota īpaša klase elektroautomašīnām, kurā piedalījās sešas ekipāžas, tomēr spēja nobraukt tikai pusi no ātrumposmiem. Šogad ātrumposmu loģistika ir uzlabota, lai arī elektroauto īpašnieki varētu piedalīties sacensībās un cīnīties par godalgām.

Žurnālistu rallija tradīcija ilgst jau vairāk nekā 20 gadu, un šajā pasākumā piedalījušies dalībnieki gan no Igaunijas, Polijas un Somijas, gan Itālijas, Ungārijas un pat Indijas. Katru gadu sacensībās piedalās ap 40 žurnālistu ekipāžu un ap 30 vēsturisko auto ekipāžu.

Pieteikums: http://pressauto.lt/invitation-press-rally-2019/
Žurnālistu rallija dalībnieku anketa: http://pressauto.lt/docs/2019PR/Entryform.docx
Vēsturisko auto rallija dalībnieku anketa: http://pressauto.lt/docs/2019PR/Entry_form_history.docx

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool