Rallijs “Sarma” 8.februārī svinēs 45 gadu jubileju

08/12/2019 |

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Tieši pēc diviem mēnešiem, 8.februārī, startēs rallijs “Sarma”. Leģendārajam ziemas rallijam, kas tradicionāli norisinās Gulbenes pusē, šī būs jau 45.jubileja.

2020.gadā sacensības apvienos Latvijas, Igaunijas un Lietuvas rallija čempionātus, un būs arī rallija kausa ieskaites “RK Historic” un Latvijas rallijsprinta čempionāta posms.

“Tas ir neaprakstāms gandarījums, ka mūsu darbu novērtē nu jau trīs Baltijas valstu rallija čempionātu rīkotāji. Neviens pat nespēj atminēties kad un vai visu trīs valstu čempionātu dalībnieki ir tikušies vienā rallijā, lai noskaidrotu kuru līmenis un ātrums ir visaugstākais.

Prieks, ka tieši rallijs “Sarma” savā 45. gadadiena būs tā vieta, kur tiksies visi Baltijas rallija braucēji,” uzsver rallija “Sarma” direktors Vilhelms Sniedzāns.

Sacensību svinīgā atklāšana plānota pie Gulbenes kultūras nama 7.februāra vakarā. Rallija ”Sarma” trasi veidos astoņi ātrumposmos, kuru kopējais garums pārsniegs 100 km. Pirmajai sacensību ekipāžai starts tiks dots 8.februārī plkst.8:55, savukārt finišā sportistus gaidīs no 18:20.

Pēc ilgiem laikiem Gulbenē atgriezīsies arī servisa parks – tas dos iespēju ralliju izjust pat tiem iedzīvotājiem, kuri nedosies uz ātrumposmiem.

Vilhelms Sniedzāns ir gandarīts gan par pašvaldības, gan vietējo uzņēmumu iedzīvotāju atbalstu, kas ļāvis rallija organizatoriem izveidot vēl nebijušas ātrumposmu kombinācijas.

Jau publicēts rallija “Sarma 2020” gids, kas atrodams sacensību oficiālajā mājas lapā www.autorally.lv.

Tiekamies rallijā “Sarma 2020”!

Info : Dace Janova, www.4rati.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool