Lukjaņuks pēc traģiskā negadījuma atgriežas Eiropas rallija čempionātā

25/07/2017 |

Foto: H-Racing

Krievu autosportists Aleksejs Lukjaņuks augusta sākumā atgriezīsies Eiropas rallija čempionātā, aizvadot pirmā sacensības kopš maijā piedzīvotās traģiskās avārijas.

Maijā Lukjaņuks bija iesaistīts avārijā, kas notika testu laikā Krievijā, bojā ejot vienam no negadījumā cietušajiem sportistiem. Arī Lukjaņuks guva savainojumus un kādu laiku sacensībās nepiedalījās.

Pēc divu ar pusi mēnešu pārtraukuma sportists atkal plāno atgriezties trasē un ir pieteicies dalībai no 3. līdz 5. augustam Polijā notiekošajā Eiropas rallija čempionāta posmā “Rally Rzeszow”, kas risināsies pa asfalta ceļiem.

Eiropas čempionāta ieskaitē sacensībām pieteikušās 48 ekipāžas, tostarp Lukjaņuks, kurš startēs ar “Ford Fiesta R5”. Viņam pretī stāsies tādi spēcīgi piloti kā tagadējais Eiropas čempionāta līderis Bruno Magalešs, Braiens Bufjē, pašreizējais Eiropas čempions Kajetans Kajetanovičs, kā arī WRC sacensībās startējošais Madss Ostbergs. Tāpat uz starta izies latviešu komandas “Sports Racing Technologies” pilots Nikolajs Grjazins.

Lukjaņuks nepiedalījās aizvadītajos divos ERC posmos Grieķijā un Kiprā, un šobrīd atrodas trešajā vietā kopvērtējumā, 47 punktus aiz līdera Mageleša.

Izmantotie resursi:
www.revistascratch.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool