Grjazina ekipāža Norvēģijas “Rally Finnskog” noslēdz piektajā vietā

Šīs nedēļas nogales sestdienā “Sports Racing Technologies” komanda aizvadījusi sacīkstes Norvēģijas rallija čempionātā, Nikolaja Grjazina ekipāžai izcīnot piekto vietu.

Norvēģijas čempionāta pirmais posms “KNA Rally Finnskog 2017” norisinājās vienas dienas garumā, sportistiem veicot piecus no sākotnēji plānotajiem sešiem ātrumposmiem. Nikolajs Grjazins un Jaroslavs Fjodorovs uz starta izgāja ar “Škoda Fabia R5” automašīnu, stājoties pretī spēcīgākajiem vietējiem braucējiem.

Četros ātrumposmos Grjazina ekipāža uzstādīja piekto ātrāko rezultātu, vienā ierindojās ceturtajā pozīcijā, bet finišā absolūtajā ieskaitē ierindojās piektajā vietā.

Uzvaru sacensībās guva pasaules rallija čempionāta pilots Madss Ostbergs (“Ford Fiesta R5”), kurš pēc pieciem veiktiem ātrumposmiem tikai par piecām sekundēm apsteidza Oli Kristianu Veibiju (“Škoda Fabia R5”), kamēr tikai 0.3 sekundes tālāk sekoja un trešo vietu izcīnīja Eivinds Brinildsens (“Ford Fiesta R5”). Ātrāks par Grjazinu bija arī Franks Tore Larsens (“Ford Fiesta R5”), kuram ceturtā vieta.

“Sports Racing Technologies” komandas ekipāža Grajzins/Fjodorovs februāra otrajā pusē plāno startēt “SM Vaakuna Ralli 2017”, kas būs Somijas rallija čempionāta otrais un Baltijas rallija kausa izcīņas pirmais posms.