Rallija komanda “Toyota Gazoo Racing” prezentējusi krāsojumu, ko savām WRC mašīnām izmantos 2021. gada pasaules čempionāta sezonā.

“Toyota Yaris WRC” sacīkšu spēkratu izskatā joprojām dominēs sarkanā, baltā un melnā krāsa, taču kopējais izskats tām kļuvis atšķirīgs.

Šogad “Toyota” komandā turpinās startēt titulētais Sebastjēns Ožjē, kurš pērn pēc vienas sezonas pārtraukuma izcīnīja savu jau septīto titulu WRC, taču jau paziņojis, ka šī sezona viņam būs pēdējā karjerā.

Pērn par titulu cīnījās arī Elfins Evanss, kurš tagad aizvadīs otro sezonu “Toyota” rūpnīcas pilota statusā un mēģinās paveikt to, kas neizdevās iepriekšējā gadā, kad viņš ar uzvarām divos posmos palika vicečempiona lomā.

Kallem Rovanperam, kurš rallista karjeru sāka Latvijā, tikmēr šī būs tikai otrā sezona WRC kategorijā. 2019. gada pasaules čempions WRC2 PRO klasē pērn tika pie viena pjedestāla un kopvērtējumā palika piektais, bet šogad turpinās smelties pieredzi un var cerēt jau uz kaut ko vairāk.

Pirmo pilno sezonu plāno aizvadīt “Toyota” protežē Takamoto Katsuta. Pagājušajā gadā viņam tika dota iespēja startēt piecos posmos un divos japānis izcīnīja punktus. Viņam šis aizvien būs pieredzes gūšanas gads.