“Rally Liepāja” provizoriski iekļauj 2021. gada ERC kalendārā

12/11/2020 |

Foto: fiaerc.com

Šodien publiskots Eiropas rallija čempionāta (ERC) 2021. gada sezonas provizoriskais kalendārs, kurā starp astoņiem paredzētajiem posmiem iekļauts arī Latvijā notiekošais “Rally Liepāja”. Rallijs no Talsiem līdz Liepājai paredzēts kā sezonas piektais posms, un nākamgad varētu notikt no 1. līdz 3. jūlijam.

“Vēlos uzsvērt, ka līdzās Rally Liepāja nosaukumam atrodama zvaigznīte – tas nozīmē, ka kalendārā esam iekļauti provizoriski,” stāsta “RA Events” direktors Raimonds Strokšs. “Vēlos izteikt pateicību “Eurosport Events” par mums izrādīto uzticību, iekļaujot “Rally Liepāja” 2021. gada sezonas kalendārā brīdī, kad mums vēl nav parakstīts sadarbības līgums par rallija rīkošanu. Lai kliedētu visas neskaidrības un kļūtu par pilnvērtīgi apstiprinātu ERC posmu arī 2021. gadā, mums vēl ir jāsagaida labvēlīgs Latvijas valdības lēmums par nepieciešamā finansējuma piešķiršanu “Rally Liepāja” norisei.”

Sezonu plānots sākt martā, kad plānoti divi posmi Portugāles teritorijā – kontinentālajā daļā uz Azoru salās, un abas būs grants sacīkstes. Pēc tam maijā notiks asfalta rallijs Spānijai piederošajās Kanāriju salās, bet jūnijā – Polijas rallijs pa grants segumu. Pēc sacīkstēm Latvijā ieplānoti trīs asfalta posmi – jūlijā Itālijas galvaspilsētas Romas apkaimē, augustā Čehijā un oktobrī Ungārijā.

2020. gada provizoriskais ERC kalendārs:

Posms Norises laiks Rallijs Valsts Segums
1. 12.-14. marts Rally Serras de Fafe e Felgueiras Portugāle Grants
2. 25.-27. marts 55th Azores Rallye Portugāle Grants
3. 6.-8. maijs Rally Islas Canarias Spānija Asfalts
4. 18.-20. jūnijs 77th Rally Poland Polija Grants
5. 1.-3. jūlijs Rally Liepāja Latvija Grants
6. 23.-25. jūlijs Rally di Roma Capitale Itālija Asfalts
7. 27.-29. augusts 50th Barum Czech Rally Zlín Čehija Asfalts
8. 22.-24. oktobris Rally Hungary Ungārija Asfalts
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool