Latvijas ekipāžas uzsāk dalību “Rallye Monte Carlo Historique”

29/01/2019 |

Foto: Russo Baltic Racing Team

No 30. janvāra līdz 6. februārim Francijas Alpos norisināsies ikgadējās autosacīkstes “Rallye Monte Carlo Historique”, uz kurām arī šogad devušies pārstāvji no Latvijas.

Šī gada Montekarlo vēsturisko auto rallijā startam gatavojas kopumā 325 ekipāžas, kas cīņā dosies ar visdažādākā veida tehniku – vecākais no spēkratiem ražots tālajā 1954. gadā, bet jaunākās mašīnas ir 1979. gada izlaiduma.

Ar vienu no vecākajiem automobiļiem uz starta stāsies Kārlis Miķelsons un Normunds Vuguls, kuri sevi un skatītājus priecēs ar “Jaguar XK 140 Coupe”.

Tāpat viens no vecākajiem auto būs Karolim Raišim un Iļjam Zakmanam, kuri startēs ar “Jaguar XK 150 Coupe”.

Savukārt viens no Montkearlo vēsturisko auto rallija jaunākajiem eksemplāriem būs Jurijam Ļisenko un Viktoram Poļakovam – viņi brauks ar 1979. gada “BMW 320i” un arī sacensībās pieteikušies zem Latvijas karoga.

Tāda paša gada un modeļa auto arī Igoram Zorinam un Nikolajam Ostapoļecam.

Pirms gada labākā no Latvijas ekipāžām, kuras sastāvā ar citu pilotu brauca Zakmans, ierindojās 27. vietā, savukārt 2016. gadā Poļakovs/Ļisenko savā klasē izcīnīja pat godalgoto trešo vietu. Visu laiku labākais rezultāts no Latvijas braucējiem 2015. gadā padevās Agrim Staņēvičam un Jānim Kirkovaldam, kuri ar “Lada 1500S” guva astoto vietu absolūtajā ieskaitē.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool