Arī Nitišs startēs “Rally Estonia”

20/06/2018 |

Foto: MVFoto

Reinis Nitišs piedalīsies Latvijas rallija čempionāta, Igaunijas rallija čempionāta, un FIA Baltijas rallija kausa posmā Shell Helix Rally Estonia. Jēkabpilietis rallija sacensības izmantos, lai uzlabotu savas braukšanas prasmes un sagatavotos FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta startiem. Rally Estonia, 13.-15. jūlijs, Nitišu redzēsim vadot Neiksans Rallysport sagatavotu Mitsubishi Lancer Evo X, kopā ar stūrmani Andri Mālnieku.

Reinis Nitišs: „Šosezon lielu uzsvaru liekam uz ralliju, lai arvien pilnveidotu manas braukšanas prasmes. Līdz ar to esmu ļoti priecīgs, ka varēšu startēt arī Rally Estonia. Vēlos pateikties Sportland Latvia, kuri ir bijuši lieliski partneri un radījuši iespēju izmēģināt spēkus ārpus man ierastās autosporta disciplīnas. Papildu tam, rallijā piedaloties vairākiem WRC (pasaules rallija čempionāta) braucējiem, būs lieliska iespēja satikt viņus servisa parkā, aprunāties un apmainīties ar pieredzi. Kas zina, varbūt kāds no viņiem vēlēsies man pievienoties rallijkrosa sacensībās – pasaule vienmēr ir pārsteigumu pilna!”

Urmo Āva: „Mums ir svarīgi dalībnieku sarakstā redzēt arī Latvijas rallijkrosa zvaigzni Reini Nitišu. Viņš aizvadītajos rallijos demonstrējis labu sniegumu, neraugoties uz mazo pieredzi rallijā. Latvija mums ir ļoti svarīgs tirgus, tāpēc strādājam pie labi zināmu Latvijas sportistu piesaistīšanas mūsu sacensībām. Aicinu visus Latvijas fanus just līdzi Reiņa un Andra cīņai pret labākajiem pilotiem.”

Rally Estonia dalībnieku sarakstā redzamas arī trīs WRC ekipāžas: Ots Tanaks / Martins Jarevoja (Toyota Yaris WRC), Heidens Padons / Sebs Maršals (Hyundai i20 Coupe WRC) un Kreigs Brīns / Skots Mārtins (Citroen C3 WRC).

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool