85 ekipāžas gatavojas startēt “Rally Estonia”, uz starta pieci WRC auto

02/07/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Noslēgusies pieteikumu pieņemšana uz šomēnes gaidāmo Igaunijas un Latvijas rallija čempionātu apvienoto posmu “Rally Estonia”. Sacensībās piedalīties gatavojas 85 ekipāžas un cīņa par augstākajām vietām solās būt ļoti spraiga.

Kā liecina rallija oficiālajā interneta vietnē “rallyestonia.com” publicētais sportistu saraksts, no latviešu ekipāžām “Rally Estonia” startēs Jānis Berķis/Edgars Čeporjus (“Ford Fiesta R5”), Reinis Nitišs/Andris Mālnieks (“Mitsubishi Lancer EVO X”), Guntis Lielkājis/Ivars Grošus (“Mitsubishi Lancer EVO IX”), Kaspars Kaņeps-Kalniņš/Ringolds Bērziņš (“Mitsubishi Lancer EVO VIII”), Ivo Ķilpis/Artis Ceriņš (“VAZ 2105”), Edgars Balodis/Lāsma Tole (“Mitsubishi Lancer EVO VIII”), Aleksandrs Jakovļevs/Valerijs Maslovs (“Honda Civic”) un Agris Upītis/Andris Spilva (“Renault Clio”).

Maz gan ticams, ka mūsu sportisti atklātā cīņā konkurēs par uzvaru kopējā ieskaitē, jo uz sacīkstēm ieradīsies vairākas pasaules rallija čempionātā startējošas ekipāžas no “Citroen”, “Hyundai” un “Toyota” rūpnīcu komandām. Kā jau iepriekš ziņots, “Rally Estonia” startēs jaunzēlandietis Heidens Padons (“Hyundai i20 Coupe WRC”), īrs Kreigs Brīns (“Citroen C3 WRC”) un igaunis Ots Tanaks (“Toyota Yaris WRC”). Viņiem konkurenci varētu mēģināt sastādīt mājinieks Georgs Gross, kurš startēs ar “Ford Fiesta WRC”, kā arī ukrainis Valērijs Gorbans ar “BMW-Mini John Cooper Works WRC”.

Ar R5 klases tehniku tikmēr cīņā dosies jau pieminētie Berķis/Čerpojus, lietuviešu piloti Benedikts Vanags un Egidijs Valeiša, tāpat somi Ēriks Pietarinens un Jari Hutunens, arī krievs Radiks Šajmjevs un polis Arons Domžala.

Sīkāk ar dalībnieku sarakstu var iepazīties šeit: https://rallyestonia.com/entry-list/

Sacensības norisināsies no 13. līdz 15. jūlijam.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool