Rīt Tukuma rajonā – bezceļu pasākums Dublis Nr.11”

09/12/2011 |

Info, foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Kaut gan rallija trases šobrīdvietām jauir kļuvušas neizbraucamas un gaida pirmo salu, ir autosportisti, kam šāds laiks un ceļi ir kā saldais ēdiens. Tie ir 4×4 braucēji, kas jau rīt, 10.decembrī Tukuma pusē pulcēsies ikgadējā sezonas pēdējā pasākumā – „Dublis Nr.11 .

Sacensību starts rīt, plkst.11:00 Tukuma novada Sēmes pagasta viesu namā „Sēta Kalēji”, kur atradīsies arī pasākuma centrs. Šoreiz sacensību formāts būs nedaudz mainīts. Off-Road ieskaites braucēji cīnīsies īpaši gatavotā dubļu un dažādu citu šķēršļu aplī, kurš ir gatavots un pilnveidots vairāku gadu garumā.

Organizatori uz starta gaidīs arī ielas 4×4 automašīnas – SUV ieskaitei atkal tiks pievērsta īpaša uzmanība. Kā jau ierasts, SUV dalībniekiem starta līnija būs novilkta Rīgas tuvumā un tālāk, caur labi dubļainiem ceļiem, dalībnieki centīsies nokļūt pasākuma epicentrā – pa ceļam savācot pilnu džipu ar piedzīvojumiem un adrenalīnu.

Šovakar, 9.decembrīwww.4x4klubs.lv tiks publicēts „Dublis Nr.11” nolikums, te atrodama arī dalībnieku pieteikšanās forma, dienas kārtība un cita nepieciešamā informācija.

Ņemot vērā to, ka Tukuma pusē šodien snieg un putina jau kopš paša rīta – organizatori sola, ka sacensības būs gana aizraujošas visiem, gan dalībniekiem, gan skatītājiem!

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool