Solbergs vienojas ar “Renault” par startēšanu virtuālajā F1 posmā

30/04/2020 |

Foto: Motorsport.com

Bijušais rallija un rallijkrosa pasaules čempions Peters Solbergs vienojies ar “Renault” komandu un pirmo reizi piedalīsies virtuālajās “Formula 1” sacensības, kurās pamatā startē reāli autosportisti.

Šajā nedēļas nogalē norisināsies kārtējās sacīkstes “F1 Esports Virtual Grand Prix” čempionātā, kas ir “Formula 1” pasaules čempionāta oficiāli izveidots virtuālo spēļu seriāls. Sacensības tiek aizvadītas tajās nedēļas nogalēs, kad būtu jānotiek F1 posmiem, un šajā nedēļas nogalē tās risināsies nenotikušās Holandes “Grand Prix” izcīņas vietā. Tā kā Zandvortas trase nav iekļauta izmantotajā datorspēlē “F1 2019”, cīņas notiks virtuālajā Interlagosā, Brazīlijā.

Kādreizējā rallija un rallijkrosa zvaigzne Peters Solbergs F1 virtuālajās cīņās piedalīsies pirmo reizi šajā sezonā, startējot franču vienības “Renault” sastāvā. Viņa komandas biedrs būs “Formulā 2” startējošais Kristians Lundgārds.

Šobrīd zināms, ka uz starta izies vismaz pieci “Formula 1” piloti – tie būs Šarls Leklērs (“Ferrari”), Alekss Albons (“Red Bull”), Antonio Džovinaci (“Alfa Romeo”), kā arī Džordžs Rasels un Nikolā Latifi (“Williams”). Tomēr uz šo brīdi ne visas komandas apstiprinājušas, kas tās pārstāvēs Brazīlijas posmā.

Uz šo brīdi “F1 Esports Virtual Grand Prix” čempionātā aizvadīti trīs posmi – Bahreinas trasē uzvaru svinēja “Renault” F1 testpilots un F2 pilots Gvanju Žou, kamēr Austrālijā un Ķīnā triumfēja “Ferrari” komandas pilots Šarls Leklērs.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool