Rudbāržu trasē tiks aizvadīts “Vasaras Kauss 2017” otrais posms

28/07/2017 |

Foto: motorsport.lv

Šajā sestdienā, 29. jūlijā norisināsies “Motorsport.lv Vasaras Kausa 2017” otrais posms. Sacensības notiks Skrundas novadā, Rudbāržu trasē.

Jau ziņojām, ka pirms pāris nedēļām, 9. jūlijā ar skaistām uzvarām iesācies “Motorsport.lv Vasaras Kauss 2017”, kurā uz starta stājās dalībnieki septiņās klasēs. Kausa pirmais posms notika Talsu CVS trasē, savukārt otrais posms norisināsies jau zināmajā Rudbāržu trasē, kurā jau iepriekš norisinājušies Vasaras Kausa posmi.

Rudbāržu trase ir aptuveni 2 km gara, ar grunts segumu. Trase ir pazīstama treniņu vieta kā amatieriem, tā daudziem rallija pārstāvjiem un zināmiem autobraucējiem, piemēram, vairākkārtējam Latvijas čempionam rallijā Jānim Vorobjovam ar komandu un treniņu partneriem.

Dalībniekiem būs jāaizvada trīs vai četri braucieni, startējot pēc starta pulksteņa norādīta intervāla. Sacensības norisināsies ātruma posma formātā. Braucējiem noteikti būs interesanti atgriezties Rudbāržu trasē, lai pierādītu savus spēkus seriāla otrajā posmā un cīnītos par uzvaru arī Kausa kopvērtējumā.

Dalībniekiem vēl ir iespēja reģistrēties dalībai Kausa mājaslapā: Reģistrācija | Motorsport.lv
Sacensību nolikums atrodams šeit: Nolikumi |

Pasākuma norise:

8.30-10.00 ierašanās trasē / reģistrācija / tehniskā komisija iepazīšanās ar trasi
10.15 dalībnieku sapulce;
10.30 sacensību starts;
17.00 apbalvošana.

“Motorsport.lv Vasaras Kauss 2017” tiek rīkots sadarbībā ar Kuldīgas novada Sporta skolu un Kuldīgas novada domi.

Informāciju sagatavoja:
www.motorsport.lv
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool