Vakar „RE Autoclub” startēja Krievijas Bajā ar četrām ekipāžām

15/02/2014 |

Info: Sanda Brūna („RE Autoclub” komunikāciju departaments)

Šo piektdien, 14.februārī tika dots starts bajai “Krievija – Ziemeļu mežs 2014”, kas arī šogad norisināsies Sanktpēterburgas apkaimē kalnu slēpošanas kūrortā „Igora” un vienlaicīgi ar Krievijas čempionāta pirmo posmu, tā šogad ir kļuvusi arī par Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Pasaules kausa pirmo posmu rallijreidā. Patreiz sacensībās savu dalību ir pieteikušas 47 ekipāžas no Krievijas, Latvijas, Somijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Itālijas, Kazahstānas, Vācijas, Polijas, Čehijas un Brazīlijas.

No 14.-16.februārim notiekošā baja „Krievija – Ziemeļu mežs 2014” ir vienīgais sniega un ledus klātais rallijreida posms FIA Pasaules kausa posmu sērijā un viennozīmīgi ir vērienīgākais un populārākais rallijreida posms Krievijā, kur 400 km garā sacensību trase virzās pa skaistākajiem Sanktpēterburgas reģionu līkumainajiem meža ceļiem, ieskaujot sniegiem klātus priežu mežus.

Starptautisko rallijreida komandu no Latvijas „RE Autoclub” Krievijas Bajā šogad pārstāvēs četras ekipāžas:
1. Aleksandrs Terentjevs/Aleksejs Berkuts no Krievijas (“Ford Raptor F150 SVT”) (Nr.23)
2. Aleksandrs Kolembets/Sergejs Kolembets no Krievijas (“Toyota Land Cruiser 200”) (Nr.30)
3. Iļja Kuzņecovs/Romāns Jelagins no Krievijas („Mitsubishi MPR 107”) (Nr.34)
4. Tapio Suominens/Juka Tuomisto no Somijas (“Mitsubishi MPR 2”) (Nr.35)

Nopietni gatavojoties startam Krievijas bajā, 5. februārī automašīnu testus pirms sacensībām Latvijā veica kā Tapio Suominens no Somijas, tā arī Iļja Kuzņecovs no Krievijas.

„Šīs būs manas otrās ziemas rallijreida sacensības. Esam nopietni izvērtējuši tehniskās nianses, braukšanas stratēģiju, veikuši uzlabojumus automašīnai un esmu gatavs nopietni cīnīties par pirmo vietu!” atklāj ilggadējais „RE Autoclub” rallijreida sportists Tapio Suominens.

Video no testiem:
Tapio Suominen – http://www.youtube.com/watch?v=8sbwb4PEFsY
Ilya Kuznetsov – http://www.youtube.com/watch?v=2Z_GhGKi30s

Atgādinam, ka pagājušā gada baja „Krievija – Ziemeļu mežs 2013” sacensībās starptautiskās komandas no Latvijas „RE Autoclub” sastāvā debitēja piloti no Somijas – Jouni Ampuja/Tapio Suominens, kuri kopvērtējumā ierindojās augstajā 2.vietā, pasaulslavenais WRC pilots Harijs Rovanpera/Jouni Naeri – 9.vietā. Savukārt, „RE Autoclub” ilggadējais pilots no Krievijas Aleksandrs Terentjevs/Aleksandrs Terentjevs Jr. ierindojās 4.vietā T2 klasē.

„RE Autoclub” video no bajas „Kirevija – Ziemeļu mežs 2013” http://youtu.be/7pKTx5wZwNg

Vairāk informācijas par Krievijas baju: www.northern-forest.ru

 

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool