Pēc gandrīz 20 gadiem Jelgavā atgriežas rallijkross

20/07/2017 |

Foto: publicitātes

Tieši pēc mēneša, 20. augustā Jelgavā pēc 20 gadu pauzes notiks Latvijas mēroga rallijkrosa sacensības. Latvijas Rallijkrosa kausa sezonas sasniedzis vidu, ceturtais posms norisināsies “Rullītis” trasē.

Rallijkross ir kļuvis iemīļots autosportiem Latvijā un paspējis izraisīt nezūdošu interesi arī skatītāju vidū. Jelgavas trasē “Rullītis” ir atjaunots asfalta segums, trase ir pilnveidota un pat pielāgota rallijkrosa sacensībām, īpaši izbūvēti līkumi. Sacensību laikā skatītāju ērtībām abās trases malās būs novietotas tribīnes.

“Vēlos teikt lielu paldies Jelgavas pašvaldībai un trases saimniekiem, kas kopā ar mums strādā un darbojas, lai šīs sacensības Jelgavā būtu iespējamas. Šis ir Rallijkrosa kausa sezonas vidus, manuprāt, viens no svarīgākajiem sezonas mirkļiem, kad tikai sākas īstā punktu skaitīšana un kopvērtējuma punktu rēķināšana. Mirklis, kad jau iespējams sākt zīlēt, kur vajag vairāk un ātrāk, kur nav nepieciešams risks”, paredz Ivo Traubergs, Latvijas Rallijkrosa kausa organizators, autosporta leģenda.

Šajā posmā īpaši padomāts, lai tas būtu kā atpūtas pasākums ģimenēm, būs atrakcijas bērniem, ūdenssporta mīļotājiem pieejams veikbords.

I.Traubergs: “Jau šobrīd redzam, ka Latvijas Rallijkrosa kauss ir kā pakāpiens sportistu karjerā. Starp mums ir arī Eiropas čempionāta sportisti: Arnis Odiņš un Juris Spīķis. Ja skatāmies uz rezultātiem, tad vairākās klasēs nav izteikts līderis ar īpašu punktu pārsvaru, tādēļ intriga ir saglabājusies augstā līmenī. Piemēram “LADA RX” klasē, katrā no trim posmiem ir uzvarējis cits sportists. Paredzu īpaši interesantu cīņu arī “Super 1600″ klasē, kur otrās un trešās vietas īpašniekiem ir vienāds punktu skaits, bet pirmajai vietai ir tikai par diviem punktiem vairāk.”

Dalībniekiem būs iespēja reģistrēties Latvijas Rallijkrosa kausa ceturtajam posmam no 25.jūlija portālā “www.rallycross.lv”. Savukārt skatītāji aicināti izmantot iespēju un iepriekšpārdošanā, no 21. jūlija, iegādāties ieejas biļetes izdevīgāk – 5 eur, visās Biļešu Serviss kasēs vai “www.bilesuserviss.lv”.
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool