Paredzams, ka folkreisa un autokrosa sacīkstes Upesciemā notiks

10/01/2018 |

Foto: Kaspars Cikmačs, 4rati.lv

Lai gan oficiālā paziņojumu diena par LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa pirmo posmu svētdien Upesciemā norisi ir ceturtdiena, šobrīd ir aptuveni skaidrs, kurā virzienā vedīs galvenie paziņojumi – par sacīkšu norisi vispār un krosa klases riepām.

Pašlaik laika prognozes bijušas ļoti noturīgas un straujas scenāriju maiņas nav notikušas. Tiek solīts sals, kurš nedēļas nogalē pastiprināsies, bet netiek solīti nokrišņi. Tas nozīmē, ka ceturtdien gaidāms paziņojums, ka sacīkste notiks. Savukārt nojaušams, ka LAF Krosa komisijas kausa braucēji cīņā dosies ar riepām bez radzēm.

Šobrīd īsti netiek izskatīta iespēja sacensības atcelt – rīkotāji savos darbos tikuši pārāk tālu, lai vēl svārstītos. Tomēr ceturtdiena saglabājas kā cīņas apstiprinājuma diena, ņemot vērā, ka laikapstākļiem ļauna joka izspēlēšanai laika vēl pietiek.

Šobrīd arī sacensību tiesnešu galvenās personas pieņēmušas lēmumu, ka kross bezsniega apstākļos tiks aizvadīts bez radžu riepām. Kas interesanti, viens no šī lēmuma pieņēmējiem ir Jānis Kozlovskis, kurš šādā veidā pats sev likvidē startēšanas iespējas. Taču viņa pieredze un kopējais veselais saprāts liek pieņemt arī sev neizdevīgus lēmumus. Pēc rīkotāju lūguma gan radžu riepu aizliegums vēl nav galīgs un oficiāls – līdz ceturtdienai tiek gaidīti debesu brīnumi vārda tiešākajā nozīmē – pēkšņi spēcīgi nokrišņi var mainīt šo lēmumu. Taču nevienas prognozes neko tādu šobrīd nesola.

Tikmēr sportisti sākuši braši pieteikties. Otrdienas vakarā folkreisā pieteikti 16 braucēji, bet krosā – deviņi. Jāvēro, vai paziņojums par riepām mainīs kāda pieteiktā braucēja plānus.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool