Noskaidroti ātrākie “Vidzemes Ziemas autosprinta kausa” 1. posmā

Aizvadītajā svētdienā, 17. decembrī gadalaikam atbilstošos apstākļos aizvadīts “Vidzemes Ziemas autosprinta kausa” jaunās sezonas pirmais posms un noskaidroti uzvarētāji dažādās klasēs.

Ziemas autosprinta sacīkstes tika aizvadītas Raunas novadā, kur bija izveidota 2,2 kilometrus gara sniega trase. Piedalīties varēja jebkurš braukt gribētājs ar savu ielas vai sporta automobili, un cīņas tika aizvadītas septiņās dažādās ieskaites klasēs.

4WD-R ieskaitē visos trīs braucienos nepārspēts palika Rolands Kaucis (“Subaru Impreza”), kurš pārliecinoši arī kļuva par posma uzvarētāju, aiz sevis atstājot Mārci Stūrišku (“Subaru Impreza”) un Kalvi Blūmu (“Mitsubishi Evolution X”).

RWD-R ieskaitē par uzvarētāju kļuva Klāvs Rozītis (“VAZ 2105”), bet summā aiz viņa palika Gatis Ģērmanis (“BMW 328”) un Dainis Valeinis (“BMW 325”).

Andris Aleksejevs (“VW Golf II”) izcīnīja uzvaru starp FWD-R klases braucējiem. Otro vietu posmā šeit guva Aigars Upītis (“Opel Corsa”), bet trešo vietu ieņēma viesis no Igaunijas, Argo Sepps (“Honda Civic”).

4WD kategorijā uzvara Jurģim Meisteram (“Mitsubishi Evolution X”), kurš summā bija pārāks par otrās vietas ieguvēju Rolandu Kauci (“Subaru Impreza”) un trešo vietu sasniegušo Kalvi Blūmu (“Mitsubishi Evolution X”).

Jānis Apsītis (“BMW”) sarūpēja sev uzvaru RWD klasē, pārspējot Gati Ģērmani (“BMW 328”) un Klāvu Rozīti (“VAZ 2105”). Šī klase izrādījās visplašāk pārstāvētā, jo startēja 21 braucējs.

Tāpat kā FWD-R ieskaitē, arī FWD klasē uzvarēja Andris Aleksejevs (“VW Golf II”), otrais šeit Raivo Ozoliņš (“Honda CRX”), bet trešais – Juris Mesters (“Opel Corsa”).

Starp Dāmām pirmā Raunas posmā Iveta Lauciņa (“Mitsubishi Colt”), otro vietu izcīnīja Liene Ferstere (“Audi 90 Quattro”), bet trešajā vietā ierindojās igauniete Annika Vants (“Honda Civic”).

Sacensību organizatora “Millers Motorsport” pārstāvis Māris Millers: “Centāmies izveidot pietiekami interesantu trasi, izmantojot dabā pieejamo un izvietojot ātruma slāpētājus, kas manuprāt izdevās ļoti labi. 1.posms aizvadīts ļoti veiksmīgi, pateicos visiem iesaistītajiem, ikvienai darba rokai, kas pieslēdzās, lai pasākums notiktu, mums tas izdevās! Raunas novada iedzīvotāju un ražotāju atsaucība ir vienkārši milzīga.  Uz tikšanos jau 6.janvārī 2.posmā!”

Sacensības nebūtu iespējamas bez lieliskiem atbalstītājiem – Raunas novada pašvaldība, “SARSAUTO”, “PRINTMii”, “Raunas Bruģakmens”, “Parts4you.lv”, “Metālupasaule”, “Svētavots”, “Aktīvs”, “SINHRO-C”, “Juveks V”, “Elvi Rauna”, “Sezona.lv”, “Latnature”, “Raunas Lauktehnika”, ”Siera ražotne”, “Latvijas Ķiploks”, “Malduguns”, ziedu salons “Frēzija”, “Monster energy”. Informatīvais atbalsts – www.4rati.lv.

REZULTĀTI

“Vidzemes Ziemas autosprinta kausa 2017/18” otrā posma sacensības notiks 6. janvārī (nolikums).