“Nemunas Ring” trasē aizvadīts “Dzintara Aplis” pirmais posms

Sestdien, 27. jūnijā Lietuvas “Nemunas Ring” sacīkšu trasē, netālu no Kauņas aizvadīts “Dzintara Aplis” jaunās sezonas pirmais posms. “Volgu” ieskaitē par sacensību uzvarētāju kļuva Jānis Grope, savukārt “Žiguļu” vērtējumā pirmo vietu izcīnīja Harijs Ulpe.

Sacensībās vienlaikus sacentās visu “Dzintara Aplis” klašu sportisti, abos braucienos uzvaras sasniedzot VAZ klases dalībniekiem. Pirmajā braucienā absolūtajā ieskaitē uzvarēja Harijs Ulpe, aiz sevis atstājot Ilmāru Zausajevu un Arni Alksni, savukārt otrajā braucienā triumfējot Rolandam Bērziņam, kamēr Ulpe šoreiz bija otrais, bet Zausajevs – trešais. VAZ kopvērtējumā Ulpem uzvara, Bērziņam, pēc ne tik sekmīga pirmā brauciena, otrā vieta, bet Zausajevs ierindojās trešajā pozīcijā.

Tikmēr “Volga” klasē abos braucienos ātrākais bija Jānis Grope, aiz kura pirmajā braucienā finišēja Normunds Dobums, bet trešais – Vladislavs Svinkins, savukārt otrajā braucienā tuvākais sekotājs uzvarētājam bija Ervīns Kreicbergs, trešo vietu šoreiz sasniedzot Svinkinam. Posma kopvērtējumā Gropem uzvara, otrajā vietā Svinkins, trešais – Kreicbergs.

Tikmēr “Volga 406” kategorijā abās sacīkstēs pirmais finišu šķērsoja Jānis Joksts, un abas reizes viņa tuvākie sekotāji bija Andris Djačenko un Andrejs Kuzņecovs. Arī kopvērtējumā Jostam uzvara, otrajā vietā Djačenko, bet trešais bija Kuzņevocs.

“Volga” klases uzvarētājs Jānis Grope stāsta: “Pirmais posms “Dzintara Aplim 2020” aizvadīts “Nemunas Ring” trasē Lietuvā. Superīga trase, ātra un viltīga. Karsts sākums kvalifikācijā un pirmajā braucienā, un atveldzējošs otrajā, noslēdzošajā braucienā ar lietu. Tehnika izspēlēja mazus jokus, bet nekas tāds, ar ko nevarētu tikt galā. Paldies Normundam Gropem un Norbertam Mančinskim par palīdzību. Visi kopā to paveicām un tagad sezona iesākta ar pirmo vietu. Priecājos, ka uz sacensībām atbalstīt un just līdzi bija atbraukuši daudz draugu.”

“Volga 406” klases uzvarētāja Jāņa Joksta komentārs: “Piektdienas treniņa sākumā nolauzta vārsta atspere, fantastiska Lietuvas autobraucēju solidaritāte detaļu meklēšanā nakts melnumā, operatīvs tehniskais darbs un baudāmi braucieni turpinājumā. Lielākais paldies Jānim Tomsonam par tehnisko ieguldījumu un visiem pārējiem, kuri atbalstīja, juta līdzi un ļāva tam notikt.”

“Dzintara Aplis 2020” sezonas turpinājums gaidāms 18. jūlijā, kad sportisti uz kopīgām cīņām tiksies Biķernieku autošosejas trasē.