Minirallijs “Karosta” plānotajā datumā nenotiks

02/04/2020 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Latvijas Automobiļu federācija paziņojusi par gaidāmās minirallija sezonas pirmā posma “Karosta” pārcelšanu no 2. maija uz vēl pašlaik nezināmu datumu, kā arī Latvijas autosprinta kausa pirmā posma pārcelšanu uz nenoteiktu laiku.

LAF SAK padomes vadītājs Eduards Kalve informē par jauno minirallija sezonu: “Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī, minirallijs “Karosta” nevarēs notikt 2. maijā kā plānots – tas tiks pārcelts uz vēlāku laiku. Šobrīd gaidām valdības lēmumu par tālāko situāciju ar ārkārtas stāvokļa pagarināšanu. Kad būs zināmi valdības plāni, informēsim par izmaiņām minirallija kalendārā. Sportistus aicinu ievērot visus ierobežojumus un norādes, lai ārkārtas situācija varētu beigties pēc iespējas ātrāk un varētu sākties autosporta vasaras sezona. Šobrīd esam arī informējuši par to, ka uz nenoteiktu laiku ir pārcelts Latvijas autosprinta kausa pirmais posms, kas bija paredzēts aprīļa beigās Biķerniekos.”

Sezonas sākums kavēsies, bet LAF paziņojusi arī patīkamākus jaunumus: jau šajā minirallija sezonā dalībniekiem būs iespēja startēt arī komandu ieskaitē un regularitātes klasē.

KOMANDU IESKAITE MINIRALLIJĀ

– Komandas cīnīsies par punktiem visu notiekošo posmu ietvaros, un sezonas noslēgumā LAF SAK apbalvos trīs komandas kas visu posmu summā izcīnījušas lielāko punktu skaitu;
– Komandas ietvaros startē trīs ekipāžas;
– Komandu ieskaitē nevar piedalīties regularitātes sacensību ekipāžas;
– Katra posma ietvaros punktus saņem visas trīs komandā startējošās ekipāžas.

Plašāk ar komandu ieskaites noteikumiem iespēja iepazīties šeit >>

REGULARITĀTES IESKAITE MINIRALLIJĀ

Regularitātes sacensībās ekipāžām sacensību ātrumposmi būs jāveic ar noteiktu vidējo ātrumu, un uzvaru izcīnīs ekipāža, kura sacensību kopsummā izcīnīs mazāko soda sekunžu skaitu.

Plašāk ar regularitātes ieskaites noteikumiem iespēja iepazīties šeit >>

Minirallija noteikumi >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool