Finālposmā Brenguļos kronēti visi Latvijas autokrosa čempioni

04/10/2020 |

Foto: Klāvs Benefelds, Autocross.lv

Sestdien Valmieras pusē, Brenguļu trasē norisinājās Latvijas autokrosa čempionāta sezonas noslēdzošais posms, kurā tika noskaidroti visi 2020. gada čempioni.

Lieliskā cīņā “Mini” bagiju klasē uzvaru sasniedza Jānis Kozlovskis, kuram finišā sekoja Emīls Mirošņiks un Elīna Sloka. Par Latvijas bērnu čempionu kļuva Mirošņiks.

“Xtreme” klasē par uzvarētāju kļuva Ronalds Baldiņš, aiz sevis atstājot Gati Geisteru un Miku Neško. Latvijas čempiona titulu līdz ar to nodrošināja Geisters.

“VAZ Klasika” klasē Jānis Linde uzvarēja arī piektajā posmā. Viņš titulu vienīgais bija nodrošinājis jau pirms noslēdzošajām sacīkstēm. Posmā otro vietu ieņēma Mārcis Kārkliņš, trešajā vietā – Kalvis Tēts.

Armands Plūme pārliecinoši uzvarēja “Open 2500” klases finālā, kur viņam sekoja Jānis Dreimanis un Andris Ustups. Šāda secība arī kopvērtējumā, Plūmem kļūstot par 2020. gada Latvijas čempionu autokrosā.

Tikmēr “2000 Super” klasē Ritvara Kārkliņa neveiksmes kvalifikācijā jau atrisināja čempiontitula jautājumus. Edijs Ošs – Latvijas čempions. Viņš uzvarēja arī pēdējā finālā, finišā cieši sekoja Ivo Gabrāns un Artūrs Bāriņš.

“Junior Xtreme” klases sacensību finālā uzvaru sasniedz Raivo Jānis Beierbahs, Kristiāns Grencis otrais.

“Buggy 1600” klasē uzvarēja Justs Grencis, sekoja Jānis Kļava un Jānis Ščerbickis.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool