Kristofersons un Solbergs sāk testēt jauno “Volkswagen” rallijkrosa auto

01/03/2018 |

Foto: Johan Dingenen

“Volkswagen Motorsport” rūpnīca Beļģijā sākusi 2018. gada rallijkrosa mašīnas testus, kuros jau piedalījušies abi “PSRX Volkswagen Sweden” vienības piloti Johans Kristofersons un Peters Solbergs.

Pirmie testi notika Beļģijā, Metē trasē. Ar jauno “Supercar” klases mašīnu “Volkswagen Polo GTi” sportisti testu pirmajā dienā veica 25 apļus.

Šī ir veiksmīgā 2017. gada sacīkšu modeļa uzlabota versija. No vizuāli redzamajām detaļām jāizceļ jauns prieksējais bampers, kā arī sarežģītāka dizaina aizmugurējais antispārns, kas atgādina pērnā gada WRC modeļa risinājumu.

“Ziemā biju pabraucis ar dažām rallija mašīnām un bija jauki atgriezties rallijkrosa spēkratā,” stāsta 2017. gada pasaules rallijkrosa čempions Johans Kristofersons. “Daudz pabraukt pirmajā dienā nesanāca, jo trasē bija daudz citu mašīnu, tomēr vienmēr ir patīkami iesildīt jaunu auto.”

Lai gan oficiāls paziņojums vēl nav bijis, visticamāk Kristofersons paliks “PSRX Volkswagen Sweden” sastāvā arī uz nākamo sezonu un dosies aizstāvēt pērn gūto titulu.

“Tāds ir plāns, lai gan par 100% tas vēl nav apstiprināts,” saka zviedru autosportists. “Tomēr pie tā visi strādā.”

“EKS” sastāvā trasē pirmo reizi devās Andreass Bakerūds, kamēr komandu, kā zināms, pametis latvietis Reinis Nitišs.

Jaunā sezona startēs ar posmu 14. un 15. aprīlī Barselonā. Savukārt pilna laika pieteikumu pieņemšanas termiņš uz pasaules rallijkrosa čempionāta 2018. gada sezonu noslēgsies šodien, 1. martā.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool