Kristofersons šaubās par izredzēm atgriezties “World RX”

06/04/2020 |

Foto: fiaworldrallycross.com

Pēc tam, kad pasaules ekonomika piedzīvo regresu un problēmas skārušas gan autoražotājus, gan sponsorus, kas darbojas autosportā, tiek ziņots par grūtībām arī divkārtējā pasaules rallijkrosa čempiona Johana Kristofersona nometnē.

Zviedru autosportists Kristofersons, kurš par “World RX” čempionu kļuva 2017. un 2018. gadā, bet iepriekšējo sezonu izlaida, startējot rallijā un autošosejā, jau paziņojis par atgriešanos rallijkrosā. Šogad viņš plāno startēt sacīkstēs “Volkswagen Dealerteam Bauhaus” komandas sastāvā, lai gan pirmie plānotie posmi Spānijā un Portugālē tika atcelti.

Ņemot vērā situāciju, Kristofersonam tomēr varētu neizdoties nodrošināt nepieciešamo finansējumu, lai, sezonai sākoties, viņš varētu piedalīties pasaules čempionāta sacensībās.

“Šāda varbūtība ir iespējama,” viņš nenoliedz. “Jau pašā sākumā mēs to apzinājāmies, bet tagad notiekošais visu padara vēl grūtāku, jo mans līgums atkarīgs no tā, kā ies sponsoriem. Pagājušajā nedēļā es apzvanīju vairākus mazā biznesa īpašniekus un piedāvāju apkalpot viņu mašīnas. Es cenšos būt virs ūdens un elpot.”

Reizē gan Kristofersons atzīst, ka šīs problēmas ir sīkums, salīdzinot ar to, kas šajā laikā jāpiedzīvo cietiem.

“Kad cilvēkiem ir ārkārtas stāvoklis un jācīnās par savām dzīvēm, tas būtu nekaunīgi, sūdzēties, ka mēs nevaram braukt ar sacīkšu mašīnām,” saka Kristofersons. “Vairāk es mūsu mazajā pasaulītē uztraucos par to, ka daudziem ir mehāniķu darbs, bet viņiem jārūpējas par savām ģimenēm un mājām. Šogad būs grūts rudens.”

Izmantotie resursi:
www.thecheckeredflag.co.uk

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool