Kandavā aizvadīts Kurzemes ziemas kausa otrais posms

23/12/2019 |

Foto: Ilona Brože

Sestdien, 21. decembrī Kandavas Valsts Lauksaimniecības tehnikuma auto apmācību poligonā izveidotā trasē aizvadīts autosprinta seriāla “Kurzemes ziemas kauss” otrais posms, kas norisinājās vēlam rudenim atbilstošos apstākļos.

Modris Žentiņš (Honda Civic) sacensības noslēdza kā uzvarētājs 2WD OPEN klasē, kur nākamās divas pozīcijas braucienu summā ieņēma Jānis Spīķis (VW Golf mk3) un Madars Dīriņš (Renault Clio). Vērtēti tika divi labākie no trim braucieniem.

M.Žentiņš uzvarēja arī FWD ieskaitē, un arī šeit otrajā vietā J.Spīķis, bet trešais – M.Dīriņš. Ar 33 dalībniekiem šī bija visplašāk pārstāvētā klase Kandavā. FWD/R vērtējumā turpretī J.Spīķim izdevās pārspēt M.Žentiņu, kamēr M.Dīriņš atkal trešais.

4WD vērtējumā pirmo vietu izcīnīja Artis Vicinskis (Subaru Impreza), kurš bija nepārspējams visos trīs braucienos, posma kopvērtējumā aiz sevis atstājot Gati Buncleru (Mitsubishi Evolution) un Jāni Straupi (Subaru). Tāpat A.Vicinskim uzvara 4WD OPEN ieskaitē, kur otrais bija Kristaps Mazūrs (Subaru Impreza), bet trešais atkal J.Straupe. Arī 4WD/R klasē A.Vicinskim konkurenti nespēja parādīt pārspēku – atkal uzvara, bet otrā un trešā vieta J.Straupem un G.Buncleram.

RWD klasē pārākais šoreiz bija Kristaps Kronbergs (BMW), otro vietu ieņēma Artis Jēkabsons (BMW), kamēr trešais bija Dailis Jansons (BMW). Šie paši braucēji sadalīja vadošo trijnieku arī RWD/R klasē, taču nedaudz citādā izkārtojumā – A.Jēkabsons pirmais, K.Kronbergs otrais un D.Jansons trešajā vietā.

DĀMU konkurencē pirmajā vietā Maija Stakena (VW Golf mk3), aiz viņas – Marta Starka (Seat Ibiza) un Virginija Kedžiute (Seat Ibiza).

M.Stakenai uzvara arī JUNIORU vērtējumā, otrais te Inguss Andersons (VW Golf), bet M.Starka – trešā.

HISTORIC klasē trijnieku sadalīja Viktors Bražis (VW Golf), Intars Peperis (Audi 90) un Ivars Zeltiņš (VW Golf mk2).

2. posma rezultāti

Trešais no šosezon plānotajiem pieciem Kurzemes ziemas kausa izcīņas posmiem notiks 12. janvārī.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool