Dorans nopērk trīs “Mini” un kaļ plānus par atgriešanos “World RX”

22/12/2017 |

Foto: Twitter.com/fernischumi

Automobiļu marka “Mini” nākamgad atkal varētu būt redzama pasaules rallijkrosa čempionātā (“World RX”). “X Games” zelta medaļas īpašnieks Laiems Dorans un Lielbritānijas rallijkrosa čempionāta dalībnieks Stīvs Heriss ir ieguvuši savā īpašumā “Supercar” klases “Mini” sacīkšu mašīnas, un šobrīd vēl lemj, kā tās izmantot.

Trīs spēkratus viņi iegādājušies no “JRM Racing” komandas un Dorana “LD Motorsports” darbnīcā tie tiks uzlaboti 2018. gada sezonai, izmantojot 2.0 litru dzinēju.

Šobrīd vēl konkrēti plāni ir izstrādes stadijā, bet komanda ar šīm mašīnām ir gatava startēt pasaules, Eiropas un Lielbritānijas rallijkrosa čempionātu posmos. Tāpat pastāv iespēja, ka sagatavotās mašīnas tiks pārdotas vai izīrētas.

Dorans bija pirmais, kurš savulaik izmantoja “Prodrive” rūpnīcā izgatavoto “Mini” rallijkrosa auto, 2013. gadā uzvarot Minhenē notikušajās “X Games”. “JRM Racing” komanda 2014. gada otrajā pusē sāka “Mini” rallijkrosa programmu, 2015. gadā aizvadot daļu sezonas pasaules čempionātā “Supercar” klasē. 2016. gadā jau tika veikta pilna sezona. Šogad “Mini” spērkati “World RX” nebija redzami.

Izmantotie resursi:
www.autosport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool