Tiek meklēts pārstāvis FIA pirmajām Motorsporta spēlēm

25/08/2019 |

Šogad, no 31. oktobra līdz 3. novembrim, Itālijā norisināsies pirmās Starptautiskās Automobiļu Federācijas (FIA) rīkotās Motorsporta Spēles (Motorsport Games). Pirmo reizi FIA rīkotās sacensībās autosportisti sacentīsies cits pret citu, pārstāvot savu valsti, nevis startējot individuāli vai kādas komandas sastāvā. Motorsporta Spēlēs paredzēts izcīnīt godalgas sešās disciplīnās – līdzās klasiskā autosporta disciplīnām – GT, Formula 4, Touring Car, drifts un kartings – medaļu komplekts tiks izcīnīts arī Digital ieskaitē jeb braukšanā ar Sony Playstation videospēli Gran Turismo Sport. Motorsporta Spēlēs tiks pārstāvēta arī Latvija – Latvijas Automobiļu Federācija sadarbībā ar EGP Latvia startam Digital ieskaitē pieteiks vienu dalībnieku, kuram tiks pilnībā apmaksāta dalības maksa, kā arī ceļošanas un nakšņošanas izdevumi.

“Esmu ļoti pacilāts, ka mums izdevies radīt šādas Motorsporta Spēles, kas ļaus vienā pasākumā apvienot uzreiz vairākas autosporta disciplīnas. Šādas Motorsporta Spēles ir liela ziņa ne vien autosporta pasaulē, bet arī nozīmīgs jaunums starptautisku sporta notikumu kalendārā. Motorsporta Spēles sniegs nacionālajām federācijām vēl vienu lielisku iespēju  uzrunāt un pievērst autosportam arvien jaunus interesentus, vienlaicīgi vairojot arī valstisko patriotismu! Ar nepacietību gaidu rudeni, kad arī pats klātienē apmeklēšu pirmās Motorsporta Spēles Romā,” Motorsporta Spēļu izziņošanas dienā izteicās FIA prezidents Žans Tods.

Lai noteiktu Latvijas ātrāko Gran Turismo Sport braucēju, pretendentiem būs jādodas uz EGP Latvia sadarbības partnera SRC Riga salonu, Artilērijas ielā 29/31, kur 26. un 27. augustā, notiks atlases braucieni. Dalībnieks, kurš atlases laikā uzrādīs ātrāko rezultātu, saņems godpilno balvu – iespēju pārstāvēt Latviju pirmajās FIA Motorsporta Spēlēs.

“RA Events uzsāktais e-autosporta projekts EGP Latvia turpināsies ar vēl vienām lieliskām sacensībām – šoreiz nosakot ātrāko dalībnieku, kuram būs unikāla un vēsturiska iespēja piedalīties pirmajās Motorsporta Spēlēs. Autosporta pasaulē šis pasākums ir kas pilnīgi jauns, un tikai laiks rādīs, vai un cik drīz šo pasākumu varēsim salīdzināt ar Olimpiskajām spēlēm!

Vēlos izteikt lielu pateicību Latvijas Automobiļu Federācijai un EGP Latvija partnerim Pafbet.lv – ar visu iesaistīto pušu entuziasmu un finansiālu atbalstu izdevies visu saorganizēt tā, lai vienīgajam Latvijas pārstāvim tiktu nodrošināta iespēja piedalīties FIA Motorsporta Spēlēs. Vēlu veiksmi visiem dalībniekiem, un lai izdodas godam pārstāvēt Latviju!” pagodināts sarīkot FIA Motorsporta Spēļu atlases kārtu Latvijā ir RA Events un EGP Latvia vadītājs Raimonds Strokšs.

FIA Motorsporta Spēles 2019:

laiks notikums vieta
pirmdiena, 26. augusts,
11:00-22:00
atlases sacensības, 1.diena SRC Riga,
Artilērijas iela 29/31
otrdiena, 27. augusts,
11:00-22:00
atlases sacensības, 2.diena SRC Riga,
Artilērijas iela 29/31
31. augusts Noslēdzas pieteikuma iesniegšana FIA
31. oktobris FIA Motorsporta Spēles 2019,
atklāšanas ceremonija
Roma, Itālija
2. novembris Treniņbraucieni Roma, Itālija
3. novembris Finālbrauciens Roma, Itālija
3. novembris FIA Motorsporta Spēles 2019,
noslēguma ceremonija
Roma, Itālija

 

Lai reģistrētos FIA Motorsporta Spēļu atlases kārtām lūdzam sazināties ar EGP Latvia pārstāvi pa tālruni +371 25 608 443 (Ģirts).

Plašāk par FIA Motorsporta Spēlēm https://www.fiamotorsportgames.com/.

Visi jaunumi un informācija par EGP Latvia aktivitātēm un sacensību gaitu ir pieejama interneta mājaslapā www.egplatvia.com, kā arī sociālajos tīklos, Facebook EGPLatvia, Instagram @egplatvia un Twitter @EGPLatvia.

 

Info: Jānis Unbedahts, Mediju sekretārs, RA EVENTS

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool