Daži iemesli, kāpēc ir izdevīgi pirkt auto rezerves daļas internetā

29/11/2017 |

Foto: publicitātes

Ikvienam auto ik pa laikam vajadzīgas rezerves daļas un remonts, jo ir lietas, kas vienkārši ir paredzētas konkrētam nolietojumam. Varbūt tie ir sīkumi, kas jāmaina katru sezonu, bet ir arī detaļas, kas jānomaina reizi pāris gados vai pēc noteikta nobraukuma. Un tad vienmēr ir aktuāls jautājums — kur pirkt rezerves daļas?

Viena no vietām, kur to darīt, ir auto rezerves daļu veikali internetā. Tādu šobrīd ir diezgan daudz. Lai gan skaidrs, ka vairums autovadītāju, it īpaši tie, kuri jau pāri pusmūžam, ir skeptiski par šādu rezerves daļu iegādes veidu, tomēr jāsaka, ka tam ir daudz priekšrocību, kas mūsdienu dzīves ritmā ir būtiskas.

Plaša izvēle un ērta preču meklēšana pēc auto modeļa

Labākie un lielākie interneta veikali, kur tiek tirgotas auto rezerves daļas, savus pircējus nodrošina tiešām ar ļoti lielu preču klāstu. Piemēram, viens no vadošajiem rezerves daļu veikaliem Trodo.lv nodrošina 350 000 unikālu preču. Tas ir ļoti daudz.

Ieejot vienalga kurā veikalā, nevar ātri apgūt un izskatīt tādu preču apjomu. Bet internetā tas ir ļoti vienkārši, jo ir izveidota meklēšana pēc konkrēta auto modeļa. Tas neļaus kļūdīties un palīdzēs nopirkt detaļu, kas tiešām der konkrētajai automašīnai. Preces arī saliktas pa kategorijām un apakškategorijām. Tas ļauj dažu minūšu laikā atrast tieši to, kas vajadzīgs.

Mazākas cenas nekā auto servisos un veikalos

It kā jau ierastais modelis ir ērts — brauc uz servisu un tur jau puišiem viss būs. Veiks remontu un ieliks detaļu, kas nepieciešama. Tomēr ikvienam ir skaidrs, ka auto servisi arī strādā savai peļņai, tāpēc rezerves daļas ir ar papildu uzcenojumu. Tāpēc izdevīgāk būtu vajadzīgās rezerves daļas nopirkt pašam, atrodot izdevīgāko cenas piedāvājumu.

Labi, uz sīkumiem, kas maksā dažus eiro, varbūt nav vērts pūlēties, bet, ja rezerves daļa maksā vairākus desmitus vai pat simtus eiro, tad gan ir vērts meklēt, kur ir lētāk. Un interneta veikalos gandrīz vienmēr var atrast lētāk. Tāpēc pat lieliem interneta skeptiķiem vajadzētu tomēr ieskatīties un redzēt, kāds varētu būt viņu ietaupījums, ja vien nedaudz mainītu savus iepirkšanās paradumus.

Iespējama piegāde jebkur Latvijā

Automašīnas ir cilvēkiem visā Latvijā. Daļa no auto īpašniekiem vēl joprojām mēdz šo to remontēt paši, ja ir gana zinoši. Tādos gadījumos, ja dzīvo apvidū, kur veikals nav aiz stūra, tad nākas veltīt pat visu dienu, lai braukt uz pilsētu, lai nopirktu vajadzīgās rezerves daļas. Tā vietā var apsēsties pie galda un datora ekrānā apskatīt un pasūtīt interesējošās rezerves daļas. Pasūtīt var no jebkuras vietas Latvijā, kā arī piegādāts pirkums tiks uz jebkuru vietu. Pat attālā viensētā Latgales laukos pēc dažām dienām ieripos kurjera auto ar pasūtītajām rezerves daļām.

Un tas jau ir tikai loģiski — ja auto ir saplīsis un jāremontē, tad arī var nebūt iespējas vispār kaut kur aizbraukt. Internets tad ir labākais veids komunikācijai ar pasauli un savu vajadzību īstenošanai.

Ietaupi savu laiku

Saliekot kopā visus tos ieguvumus, kas pieminēti iepriekš, rodas viens ļoti labs secinājums — pērkot rezerves daļas internetā, var ievērojami ietaupīt savu laiku. Nav jāatraujas no ierastajiem darbiem uz daudzām stundām, nav jāstaigā gar veikala plauktiem, mēģinot saprats, kas ir kas, un meklējot, kur ir kāds kosultants, kurš varētu palīdzēt. Un ietaupīts laiks mūdienās ir ļoti vērtīga lieta. Kāpēc gan neizmantot pakalpojumus, kas ļauj optimizēt ikdienas darbus?

Preču garantija un atgriešanas iespēja

Šis ir ļoti būtisks ieguvums, kas aktuāls ikvienam patērētājam, jo pārdevēji katrai precei interneta veikalos nodrošina ražotāja garantiju. Kā arī visbiežāk tiek nodrošināta arī iespēja preci atgriezt pārdevējam, ja tomēr ir notikusi kļūme un pasūtīts kaut kas tāds, kas neder vai nav nepieciešams. Tādā veidā ir mazāk risku zaudēt savu naudu, kā var gadīties, ja pērk rezerves daļas “no rokas”, cerot ietaupīt un iztikt ar lietotu nevis jaunu detaļu. Lai zinātu, kāda ir interneta veikala politika šajos jautājumos, pirms pirkuma jāizpēta visa informācija, kas vietnē ir pieejama.

Reklāmraksts

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool