4ratu rallija kalendārs ir klāt – šogad jau desmito gadu!

17/12/2018 |

Pie rallija faniem, braucējiem, līdzjutējiem, draugiem jau desmito gadu dodas 4rati.lv Rallija kalendārs. Uz aizejošās sezonas sacensību mirkļiem Daces Janovas fotogrāfijās 2019.gada divpadsmit mēnešos atskatīsimies kopā ar divpadsmit lieliskām ekipāžām un komandām.

4rati.lv  Rallija kalendārā nākamgad – Edijs Bergmanis/Edgars Grīns, Jānis Vorobjovs/Ivo Pūķis, Nikolajs Grjazins/Jaroslavs Fedorovs no Sports Racing Technologies, Kaspars Kaņeps-Kalniņš/Ringolds Bērziņš, komandas “PROSPEED” ekipāžas, Mārtiņš Muižnieks/Kristaps Štāls, Mareks Švarcs-Švampāns/Armands Lūkins, Krišjānis Putniņš/Mārtiņš Puriņš, Aleksands Mihailovs/Normunds Kokins, Ronalds Baldiņš/Ingars Sakne, “Neikšans Rallysport” komanda,  Emīls Blūms/Didzis Eglītis, Kaspars Veiss.

Kalendārs palīdzēs atcerēties ne tikai vārda dienas un valstī svinamos svētkus, tas atgādinās arī Latvijas rallija un minirallija nākamā gada sacensību norises datumus.

Kā ierasts, 4rati.lv Rallija kalendāru varēs iegādāties Jāņa Rozes grāmatnīcās. No šīs nedēļas tas būs atrodams Rīgā, tirdzniecības centros  Alfa, Spice, Origo, Mols, kā arī  veikalos Rimi Stirnu un Kr. Barona ielā 5.  Protams, ir padomāts arī par ralliju mīlošiem cilvēkiem arī ārpus galvaspilsētas  – kalendārs jūs gaidīs Jāņa Rozes grāmatnīcās Kuldīgā, Liepājā, Ogrē, Siguldā, Tukumā, Valmierā un Ventspilī.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool