„333 Ziemas kausa” jaunā sezona tiks atklāta 26.novembrī

14/11/2016 |

Foto: Kaspars Cikmačs, www.4rati.lv

Šogad sporta kompleksā „333” tiks aizvadīta jau desmitā ziemas sezona, kurā norisināsies daudzposmu sacensības standarta automašīnām – „333 Ziemas kauss”. Čempionāta atklāšana paredzēta 26. novembrī, un 2016./2017. gada sezonu veidos seši posmi ar atšķirīgiem sacensību formātiem. Savukārt kā jaunums šogad būs dalībnieku grupēšana un rezultātu vērtēšana profesionāļu un amatieru ieskaitēs.

Sacensību posmi tiks aizvadīti pēc izturības, sprinta, klasiskās un paralēlās braukšanas ieskaites formāta. Kā ierasts, dalībnieki startēs trīs klasēs – 4WD (pilnpiedziņa), RWD (aizmugures piedziņa), 2WD (priekšas piedziņa), taču, ņemot vērā šī gada izmaiņas, katras klases dalībnieki tiks sadalīti profesionāļu un amatieru grupās. Dalībnieka iedalījums grupā tiks noteikts pēc kvalifikācijas anketas aizpildīšanas pirms dalības sacensībās.

Par šīs sezonas „333 Ziemas kausu” stāsta Haralds Šlēgelmilhs, Sporta kompleksa 333 vadītājs: „ Desmitajā sezonā turpināsim pilnveidot pērn ieviesto čempionāta konceptu ar dažādām ieskaitēm un trases konfigurācijām. Rekordlielais dalībnieku skaits pērn, kas sasniedza teju 300 autobraucējus, un pieaugošais līdzjutēju pulks apliecina, ka šāds čempionāta formāts ir aizraujošs ikvienam!
Savukārt, lai veicinātu godīgu un atbilstošo cīņu trasē, esam ieviesuši dalībnieku sadalījumu profesionāļu un amatieru klasēs. Vēlamies autosportu padarīt pieejamu drošā vidē arī plašākai auditorijai, kura ikdienā ar to nenodarbojas, vēlas to izmēģināt vai vienkārši aizraujoši pavadīt dienu.
Ceram, ka laikapstākļi šosezon būs ziemai atbilstoši, lai varētu piepildīt līdz šim vēl pāris nerealizētu ideju, kas dalībniekiem noteikti būs patīkams pārsteigums!”

„333 Ziemas kauss” čempionātā piedalīties var ikviens autobraucējs ar standarta automašīnu, kas ir aprīkota ar jebkura zīmola rūpnieciski ražotām ielas riepām. Detalizētāka informācija par sacensību norisi un dalību būs pieejama čempionāta nolikumā sporta kompleksa “333” mājas lapā.

Pieteikšanās sacensībām ir atklāta no 14.novembra, un šogad to ir iespējams izdarīt klātienē Rīgā veikalā “Autoeksperts” un sporta kompleksā “333” vai elektroniski, sūtot pieteikuma anketas uz [email protected]. Pieteikuma anketas atrodamas: www.333.lv.

Par dalībnieku motivēšanu šogad ir parūpējušies vairāki sacensību atbalstītāji, nodrošinot kopējo balvu fondu 5000EUR vērtībā. Savukārt galvenās balvas 2016./2017. gada sezonas uzvarētājiem šogad tiks piešķirtas visās klasēs.

Info: Marta Kaktiņa, 333.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool