Toyota cer uz stabilu startu

Foto: f1.gpupdate.net

„Toyota” komanda uz Austrāliju ir ieradusies īpašā noskaņojumā, jo komandai šogad ir apaļa 50 gadu jubileju, kopš tā startē autosportā. Arī abiem „Toyota” komandas pilotiem šis būs jubilejas gads, jo gan R.Šumaheram, gan J.Trulli šis būs 10. gads, kopš viņu debijas Formulā 1, kura, starp citu, ir notikusi tieši Melburnā.

Ziemā abiem pilotiem bija ļoti intensīvi un smagi treniņi, kur viņi testēja savu jauno „Toyota” TF107 modeli. R.Šumahers cer, ka viņam izdosies atkārtot tādu pašu rezultātu, kādu izdevās sasniegt pirms 12 mēnešiem, kad vācietis kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

Ralfs Šumahers
„Melburna ir ļoti skaista vieta. Man ļoti patīk šī pilsēta un šis ir mans gada mīļākais ceļojums. Tāpat kā pilsēta, arī Alberta parka trases ielas ir ļoti skaistas un man šeit startēt ir tīrā bauda. Mēs ļoti daudz esam strādājuši pie jaunā modeļa, tāpēc uzskatu, ka šajā jomā esam spēruši lielu soli uz priekšu. Mans pirmais iespaids par jauno modeli ir ļoti labs, tāpēc ceru, ka izdosies šeit sasniegt labu rezultātu.”

Jarno Trulli
„Melburna” ir lieliska vieta 1.formulas sacensībām, jo šeit ir fantastiska gaisotne un atmosfēra. Austrālija man ir īpaši nozīmīga, jo savas pirmās sacensības es aizvadīju tieši šeit. Šis būs mans desmitais gads Formulā 1 un tas ir ļoti patīkami, kad gada pirmās sacensības notiek tieši šeit. Mēs esam ļoti smagi strādājuši, tāpēc jūtu, ka jābūt labam rezultātam. Jaunā formula ir daudz konkurētspējīgāka, kā arī daudz izturīgāka. Neskatoties uz smagajiem ziemas treniņiem, es esmu noskaņots ļoti pozitīvi un ceru, ka mums izdosies laba nedēļas nogale.”

Paskāls Vasselons (komandas direktors)
Pirmās sacensības vienmēr ir ļoti interesantas, jo tajās parādās katras komandas patiesie spēki. Mēs pamatīgi strādājām ar jauno mašīnu un riepu komplektiem. Esam izstrādājuši daudz un dažādus variantus dažādām situācijām, kurus pielietosim visas sezonas garumā. Mēs esam kārtīgi pastrādājuši, tāpēc uz gaidāmo sezonu es skatos ar lielu entuziasmu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *