Pēc lieliski aizvadītajiem pirmssezonas testiem Bahreinā, „Ferrari” komanda ir gatava savām pirmajām šī gada sacensībām Austrālijā

Foto: f1.gpupdate.net

Pēc lieliski aizvadītajiem pirmssezonas testiem Bahreinā, „Ferrari” komanda ir gatava savām pirmajām šī gada sacensībām Austrālijā. Gan M.Šumahers, gan R.Brauns (ilgadējais komandas tehniskais direktors) beiguši pildīt savus līdzšinējos pienākumus, bet M.Šumahers ir piekritis palikt „Ferrari” komandas sistēmā un strādāt ar jaunajiem pilotiem.
Komandas mērķis ir viens – būt labākiem par saviem galvenajiem konkurentiem „Renault” un „McLaren”.

Felipe Massa
„Pirms došanās uz Austrāliju biju iebraucis mājās, kur nedaudz atpūtos un tagad esmu gatavs sezonas pirmajam startam. Bahreinā mēs sešas dienas strādājām pie jaunā F2007 modeļa, kur viss tika pakārtots tā, it kā tās būtu jau sacensības. Pēc šādiem intensīviem treniņiem uzskatu, ka mēs esam gatavi sezonas pirmajām sacensībām. Daudzi cilvēki domā, ka esmu nedaudz ātrāks nekā Kimi, bet es uzskatu, ka rezultāti, kurus mēs uzrādījām testos, ir vieni, bet sacensību rezultāti būs pavisam citi. Varu pateikt, ka esmu apmierināts, un komandā jūtamies kā vienota ģimene. Visi ir ļoti smagi strādājuši, tāpēc domāju, ka sezonas sākumam ir jāizdodas.”

„Prieks redzēt, ka M.Šumahers ir mūsu komandā, bet skumji, ka viņš vairs nepiedalīsies sacensībās. Viņam tagad ir sācies jauns dzīves posms. Ja būs nepieciešams, tad zinu, ka M.Šumahers palīdzēs gan man, gan Kimi, gan arī komandai kopumā, jo tāda pieredze, kāda ir viņam, nav nevienam no mums. Pagājušajā gadā pirms Austrālijas sacensībām daudzi cilvēki uz manām spējām startēt „Ferrari” komandā skatījās diezgan skeptiski, bet pēc pāris uzvarām, un goda pjedestāliem, domāju, ka esmu mainījis viņu uzskatus. Esmu gatavs Melburnai.”

Kimi Raikonens
„Diezgan simpātiska trase, kurā es esmu sasniedzis diezgan labus rezultātus. Ja godīgi, tad no visiem testiem visvērtīgākais mums bija tieši Bahreinā, jo pārējās vietās mūsu plānus izjauca negaidītie laika apstākļi. Testos mēs pārsvarā lielāko uzmanību pievērsām pašām sacensībām, nevis kvalifikācijai. Felipe bija ātrāks nekā es, bet tas ir saprotams, jo šī ir viņa komanda. Sezona ir ļoti gara, tāpēc uz jautājumu par savu iespējamo rezultātu, es varēšu atbildēt tikai sezonas beigās. Var jau minēt, kurš būs stiprākais Austrālijā, bet to, kurš pirmajās sacensībās būs veiksmīgākais pilots, varēs uzzināt tikai pēc šīm sacensībām.”

Žans Tods
„Šis starts mums liks pāršķirt jaunu lapu „Ferrari” komandas vēsturē, jo pēc veseliem 11 gadiem M.Šumahers nesēdīsies pie Formulas 1 stūres. Tagad kārta sevi pierādīt ir pienākusi Felipem un Kimi. Pēdējo pāris mēnešos esam ļoti smagi strādājuši un tikai pēc sestdienas kvalifikācijas varēsim redzēt, cik labi mēs esam pastrādājuši un sagatavojušies Austrālijai.”

Mihaels Šumahers
„Jūtu, ka esam ļoti labi sagatavojušies šīm sacensībām un ka esam uz pareizā ceļa. Nevaru vien sagaidīt, kad tiks dots starts sacensībām, kuras būs ļoti aizraujošas un neprognozējamas. Vienīgais, ko es tagad varu darīt, ir turēt īkšķus un novēlēt „Ferrari” komandai veiksmi.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *